☕️ Karina ☕️

Магнієвий скраб для тіла кавовий "Бішофіт Полтавський"

Магнієвий скраб для тіла кавовий "Бішофіт Полтавський"

Магнієвий скраб для тіла «Бішофіт Полтавський» бренду Bisheffect делікатно усуває з поверхні шкіри ороговілі лусочки та глибокі забруднення. Він збагачений екстрактом кавових зерен, який має потужні зміцнювальні властивості, сприяє боротьбі з целюлітом і покращує структурні характеристики епідермісу.

Це другий продукт, з яким я познайомилась, у цього бренду. І для мене це неочікуване вау - відкриття ✨️

Залишаю посилання на допис про магнієві пластівці - https://club.makeup.com.ua/post/42301/ .

Магнієвий скраб для тіла кавовий "Бішофіт Полтавський"

Об'єм - 500g.
Інградієнти - абрикосові кісточки, бетаїн, кава, кавовий, кофеїн, мікрогранули.
Аромат - кава. Але я також відчуваю запах меду, тому медово - кавовий, солодкий🍯.

Виробник - Україна, Полтавська область.

Особливості магнієвого скрабу для тіла бренду Bisheffect:
- делікатно відлущує ороговілі лусочки й усуває глибокі забруднення;
- розгладжує мікрорельєф шкіри;
- сприяє поліпшенню кровообігу та стимулює оновлення клітин;
- активізує процес розщеплення підшкірних жирових відкладень та виведення зайвої рідини з міжклітинного простору;
- зменшує виразність целюліту;
- надає зміцнювальну та тонізувальну дії;
- забезпечує шкірному покриву шовковистість, бархатистість та пружність.

Пакування - банка, як і у більшості скрабів. Люблю такий формат, для мене він найбільш зручний. Має захисну пломбу. Виглядає гарно, нічого зайвого.

Текстура - спочатку він був твердий, доки я його не почала використовувати. Коричневого кольору, має мілкі гранули та більші, схожі на сіль.

Наносити скраб на попередньо очищену зволожену шкіру круговими рухами протягом декількох хвилин до повного розчинення часток бішофіту. Змити теплою водою.

Прикріпляю відео, де можна переглянути як саме він працює. Частинки, які схожі на сіль (бішофіт) розчиняються, а тоді скрабування відбувається за рахунок мілких гранул. Делікатно відлущує.

Я довго шукала скраб саме з натуральним складом і от, сталось це. Це любов з першого застосування 💘

Знайомі із цим брендом? Що використовували з їх продукції та які ваші враження?

Це моя щира рекомендація🤎