Кузя Ю-а

Mermade Magic Unicorn та Mermade Coco Jambo

Mermade Magic Unicorn та Mermade Coco Jambo

Та да! Мені одного мало!!! Ааа, як вони пахнуть, а які смачні!

Продукція українського бренда Mermade це щось фантастичне та на якійсь казковій мові) Бюджетний бюджет який просто мав би коштувати в рази дорожче, бо якість топ.

Блиски неодмінно сподобаються всім шанувальникам десертів (бо вони смачнюльки) та оригінальних дизайнів продукції.

Сам же бренд створювався для виробництва якісної доглядової косметики для подорожей і догляду за собою не вдома, тому особлива увага приділена захисним і доглядовим властивостям продукції.

Сяйний бальзам для губ подарує вам масу задоволення від використання.

Особливості Magic Unicorn від бренда Mermade:
- відзначається чудовим ароматом солодощів;
- містить легкий шимер, який привабливо сяє як в штучному освітленні, так і на сонці;
- до складу входять масло ши, вітаміни А та Е, які забезпечують догляд за шкірою на клітинному рівні;
- гарне сяйво візуально збільшує об'єм губ і надає їм особливу чуттєвість;
- випускається в компактному тревел-форматі, який займе мінімум місця в сумочці або кишені.

Mermade Magic Unicorn та Mermade Coco Jambo
Mermade Magic Unicorn та Mermade Coco Jambo

Чому? Бо відчуття зволоження, відчуття догляду, відсутність липкості, нанесення тонким шаром та за потребую можна нашаровувати. І зручний дозатор.

Але навіть при тонкому нанесенні - догляд поруч. А ще - благородний блиск. Саме комфортний на щодень!

В загальному я просто в захваті і хочу зʼїсти (ой , спробувати, ой, придбати для догляду 😂) всі аромати лінійки.