Yana__matviets

EVO DERM

EVO DERM

Певний час я користувалась ретинолом і ось настав час, коли я вирішила спробувати його рослинну альтернативу - бакучіол

Сироватка для обличчя розгладжувальна та протизапальна з бакучіолом від Українського бренду EVO DERM

Тисни "Дізнатись більше" 👇

Бакучіол – рослинна альтернатива ретинолу, але з менш «яскравим» ефектом.

Ретинол і бакучиол - не аналоги, а подібні до дії.

Бакучіол стимулює утворення колагену та еластину, розгладжує лінії та зморшки.

Сироватка знаходиться в скляній баночці

Обʼєм 30 мл

Пакування мінімалістичне. Люблю таке

Має зручну піпетку, засіб набирається добре

Консистенція кремова. Не залишає липкості і всотується миттєво

Це той випадок, коли я навіть не завжди закривала сироватку кремом. Бо вона мега комфортно відчувається на обличчі. Як легкий крем флюїд

Аромат. З самого флакона я чую аромат трав, але на обличчі він одразу зникає

EVO DERM
EVO DERM

В якому виділимо

Активні інгредієнти:

Nano lipobelle q10 – це високоочищений коензим Q10, який являється антиоксидантом і попереджує появу пігментації.

Бакучіол – дуже близький по ефективності до ретинолу, стимулює вироблення колагену, але не має негативних реакцій, як у ретинолу.

Pentavitin – це комплекс рослинних вуглеводів, здатних зв‘язувати і утримувати вологу протягом тривалого часу.

Antileukine 6® – екстракт клітинних мембран бурих водоростей, що має протизапальний ефект та захищає ДНК клітин від пошкоджень.

Ephemer – це єдиний в світі екстракт гаметофіта коричневої мікроводорослі. Гаметофіт – це своєрідний зародок, термін існування якого буквально декілька тижнів в океані. Моментально захищає шкіру від вільних радикалів одразу після нанесення. За місяць використання природній захист шкіри зростає на 15%!

Аргінін – амінокислота, що впливає на мікроциркуляцію шкіри та її колір.

Aquaxyl – зволожувальний комплекс, що навчає шкіру утримувати вологу.

LipobelleTM Pino C - пришвидшує регенерацію шкіри, покращує текстуру шкіри.

Dragon’s blood – прискорює загоєння, регенерацію тканин

Tocoblend AT – зволожує та пом’якшує шкіру, бореться з руйнівною активністю вільних радикалів.

Використовую в вечірній рутині.

Жодних подразнень чи лущень не було!

Сироватка класно працює, дарує ліфтинг-ефект та добре освітлює пост-акне.

Що особливого?

Це те, що вона підходить одночасно для людей з проблемою акне та для тих хто хоче позбавитись зморшок, бо вона потужно бореться з цими двома проблемами

Я дуже рада, що змогла знайти достойну заміну ретинолу, завдяки сироватці EVO DERM