Яблонська Олена

Чи любите ви парфуми так, як люблю їх я❤️

Чи любите ви парфуми так, як люблю їх я❤️

Парфуми це те , що я обожнюю, те, на що мені не шкода віддати всі свої гроші. Думаю, це кохання зародилось в мої 6-7 років. Коли після зими прийшла весна, землю гріло сонечко, в природі все оживало, розквітало в випромінювало аромати. І я почала пізнавати світ за запахами. Пам’ятаю, як одного травневого дня приїхала в село до бабусі і побачила що на клумбі розквітли біленькі квіточки, підбігла, нахилилася, понюхала і… І мій світ змінився на завжди! То були нарциси. Безліч разів на день я підходила до них, ставала на коліна, або лягала поруч на землю вдихаючи аромат. То було кохання з першого вдиху. Я ще багато років потому чекала травня і навідуючись до бабусі, в першу чергу бігла до квітів, аби вдихнути знову і знову той незабутній аромат. ❤️❤️❤️

Хочеться тут залишити вислови знаменитих людей, з якими я згодна на 100 відсотків😍

- Мрії, навіяні парфумами, схожі на метеликів строкатих і невловимих...❤️

- Парфумами більше не користуються для того, щоб просто добре пахнути. У них завжди є притягальна сила тієї, що не піддається визначенню, аури мрій і мрій, якою огортає себе жінка...❤️

- Парфуми - абсолютна розкіш, найпрекрасніший з усіх прекрасних подарунків... Стефан Еллінек❤️

- Парфуми - головне. Це - автограф особистості...Палома Пікассо❤️

- Парфуми - мрія у флаконі...Й. Стефан Єллінек❤️

- Парфуми - це як любов, тут скупитися не можна. Треба віддаватися їм повністю і цілком, а не тут трошки, там трошки...❤️

- Парфуми - це музика тіла. Le parfume est la musique du corps Мадам Роша❤️

- Парфуми - це невидимий, але зате незабутній, неперевершений модний аксесуар. Він сповіщає про появу жінки і продовжує нагадувати про неї, коли вона пішла... Коко Шанель❤️

- Парфуми - це одяг, який не знімають...❤️

- Парфуми - це пам'ять, яка не підводить... П'єр Карден❤️

- Парфуми - це найкоротша дорога між жінкою і всім світом... Жан Поль Герлен❤️

- Парфуми - це спокуса, що легко і непомітно підкорює нашу підсвідомість. Суміш сильних, приємних ароматів спокушає і викликає вогонь бажання, пробуджує фантазію, призводить до дикої хтивості...❤️

- Парфуми - це той самий одяг. Парфуми - це та сама крапка над i для доглянутої, елегантної та модної жінки...Коко Шанель❤️

- Парфуми, як і любов, невловимі. Їх можна вибирати довго і ретельно, а можна просто закохатися...❤️