AsyaFox

Тональна основа для обличчя Patricia Ledo Challenge Soft Velvet Foundation, тон 01

Тональна основа для обличчя Patricia Ledo Challenge Soft Velvet Foundation, тон 01
Тональна основа для обличчя Patricia Ledo Challenge Soft Velvet Foundation, тон 01
Тональна основа для обличчя Patricia Ledo Challenge Soft Velvet Foundation, тон 01

Привіт, це Ася ! Сьогодні огляд на тональна основа для обличчя Patricia Ledo Challenge Soft Velvet Foundation, тон 01. Даний бренд представлений лише у фізичних магазинах популярної косметичної мережі України і виробляється в Китаї

на замовлення та/чи під контролем France Innovation Cosmetics, Париж, Франція.

Трохи характеристик:

Тональний засіб має кремоподібну консистенцію, середнє покриття, підходить всім типам шкіри. Має приємний аромат. Перекриває чудово всі недосконалості (висипи, постакне, дрібні шрами й судинні зірочки), вирівнює тон обличчя. Лягає тонким шаром, створює гарний сатиновий фініш.

Флакон оснащений зручним дозатором — продукт не окиснюється через постійний контакт із повітрям, комфортний у використанні. Виготовлений зі скла.

Як діє?

Завдяки вітаміну Е у складі продукт зволожує і живить шкіру, захищає її від негативного впливу ультрафіолету, а отже, уповільнює появу ознак старіння клітин. Бетаїн пом’якшує, запобігає сухості та стягнутості. Крем універсальний, підходить для всіх типів шкіри.

Вартість: 249грн (зі знижкою)

Аналітика складу товару по кількості безпечних компонентів

07 - Цілком безпечно

10 - Безпечно

06 - Допустимо

05 - Середня безпека

Склад далеко не ідеальний, так як в розділі "середня безпека" наявні 5 консервантів 2 з яких погано впливають на ендокринну систему.

Велим мінусом для мене є палітра відтінків. У мене не дуже світла шкіра, і найсвітліший (1 тон) для мене занадто темний (видно на фото). Загалом, більше не повторю засіб.