Марія Bondar

Літній рятівник

Літній рятівник

Привіт. Цей огляд про важливу частину літа - засмагу. А саме про те, що робити після засмаги. Якщо ви були багато часу на сонці, спеціально або не спеціально засмагали - вам потрібно попіклуватися про вашу шкіру після сонця. Щоб шкіра швидше регенерувала - вам потрібен пантенол. Що це таке - це вітамін б5 в спеціальній формі. І він потрібен для кращої регенерації шкіри.

Я раджу такий гарний спрей для усієї сім'ї від біокон. Це класична марка яка багато років випускає сонцезахист.

Сам продукт виготовлений у формі спрею, дуже гарно і легко наноситься. Текстура продукту у вигляді ніжного молочка - це дуже приємно і зручно. Вам не потрібно розмазувати густу крем сметану по шкірі, ні, цей крем дуже швидко увійде в шкіру і почне її лікувати. Аромат класично кремовий. Я би не сказала, що аромат якийсь специфічний чи дуже неймовірний. Як на мене - класика ароматів крему.

Не забувайте потурбуватися про вашу шкіру після засмаги - придбайте собі обов'язково спрей чи крем з пантенолом. Ваша шкіра скаже вам дякую!

Літній рятівник
Літній рятівник