Alina_Demchenko

Як бюджетно додати фарб в макіяж : олівці для очей від Lovit

Як бюджетно додати фарб в макіяж : олівці для очей від Lovit
Як бюджетно додати фарб в макіяж : олівці для очей від Lovit
Як бюджетно додати фарб в макіяж : олівці для очей від Lovit
Як бюджетно додати фарб в макіяж : олівці для очей від Lovit
Як бюджетно додати фарб в макіяж : олівці для очей від Lovit

Інколи, що б навчитися щось робити, потрібно повторювати одну й ту саму дію. В макіяжі так само. Тож для своїх навчань "роботи з кольором" я вирішила обрати гелеві олівці(якщо їх так правильно називати) від бренду Lovit. На данний момент я взяла собі три кольори, які вже допомагали мені в створені макіяжу.

Ціна подібних олівців стартує від 30грн до 60 ( є ще неонова колекція - вона трішки дорожча). Як на мене, ця ціна шикарно підходить для експерементів, з тим що якість у продукту не на 30грн.

Текстура олівців трошки відрізняється між собою. 02(рожевий) та 05(колір чимось схожий на Тіффані) мають більш м'яку, маслянисту текстуру. Вони добре пігментовані і піддаються розтушовці. Вони більш повільно застигають на повіках або шкірі. Через те що вони "жирненьки", хвостик стрілочки можна підправити тоненьким пензликом. Наносяться без проблем, не відчуваються на шкірі. Рожевий колір чимось нагадує гелевий олівець для губ від Ламель, який не підійшов мені для губ, але сподобався у якості стрілочки.

01 (білий) має більш суху текстру в порівнянні з двома іншими, але все ж таки м'який і гарно пігментований. Через свою "сухість" (знову ж таки В ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ДВОМА" - він швидше чіпляється і не піддається розтушовці. При тому колір дуже насичений і мені здається більш стійкішим. Його текстура мені більше нагадує кольорові олівчики від Ламель або Глем бі. Колір не плішивить, легко ковзає і переноситься на шкіру без жодної проблеми. Я ще не сильно з ним експерементувала, але подібна пігментація і колір - легко знайдуть "роботу"))

Всі олівці мають не погану стійкість, при тому проблем під час демакіяжу - я не помітила. Змиваються міцелярною водою, пінкою та гідрофільною олією. Водостійкі, принаймні пережили зливу і миття посуду без тертя в тій зонні де були свотчі.

Як бюджетно додати фарб в макіяж : олівці для очей від Lovit
Як бюджетно додати фарб в макіяж : олівці для очей від Lovit
Як бюджетно додати фарб в макіяж : олівці для очей від Lovit
Як бюджетно додати фарб в макіяж : олівці для очей від Lovit
Як бюджетно додати фарб в макіяж : олівці для очей від Lovit