Alina🍒

Makeup Revolution Pout Bomb Plumping Gloss

Makeup Revolution Pout Bomb Plumping Gloss

Всім привіт✨

Хочу поділитись своїми враження від користування блиском, який наразі займає перше місце серед моїх засобів для губ🔥

До речі, цей блиск був у боксику до мого ДН, який мені подарувала неймовірна O_Skomska 🤍

Погнали дивитися✨

Makeup Revolution Pout Bomb Plumping Gloss

Пляшечка з міцного прозорого пластику, аплікатор великий скошений і дууже зручний у використанні)

За півтора місяці активного користування блиск не протікає, а дозатор працює справно✨

Об'єм: 4.6 g.

  • текстура у блиску густенька та тягуча, але при цьому немає липкості
  • аромат свіжий з нотками ментолу, за рахунок якого ваші вуста набувають соковитого вигляду

У мене відтінок Juicy - яскравий насичений червоний колір, який ідеально піддається тушовці, завдяки чому ви маєте соковитий ефект "зацілованих" губ💋

Після нанесення одразу відчувається легенький холодок, який може стати інтенсивнішим, але він не з тих колючих спецефектів, як іноді буває, а навпаки - свіжий, ментоловий🌿 Особисто я обожнюю такі штуки, тож це для мене просто знахідка)

Блиск чудово товаришує з олівчиками, тож під настрій роблю контур, а якщо поспішаю, то просто наношу трошечки продукту на серединку губ і тушую пальчиком, це мій найулюбленіший метод наразі✨

Варто зауважити, що через інтенсивність кольору, достатньо пару крапель продукту, що робить розхід максимально заощадливим😏

Трошки процесу для розуміння ефекту на губах💋

Підсумовуючи, якщо ви полюбляєте блиски-плампери і не боїтесь спецефектів на вустах - вам це треба✨

Різноманітна палітра на будь-який смак, а на знижках можна придбати за смачною ціною🤭

І пухкенькі заціловані вуста вам гарантовані💋

Дякую кожній за увагу✨