krislemly

JOKO BLEND | SKIN DETOX | step 1

JOKO BLEND | SKIN DETOX | step 1

Привіт дівчата!) Нещодавно до мене на тестування потрапила новенька лінійка догляду за шкірою Skin Detox від Joko Blend. Почну розповідь про враження від засобів з міцелярної води.

Оформлення виконане у ніжно зеленій гамі, виглядає дуже приємно. Пластиковий, матовий флакон циліндричної форми. Додатково був запакований в картону коробочку з таким самим дизайном.

JOKO BLEND | SKIN DETOX | step 1

Флакон оснащений звичайною кришкою, що відгвинчується, фліп-топ. Вона легко відкривається та закривається з клацанням. Засіб дозує поступово, не проливає і не вихлюпує.

Консистенція та колір повністю прозора вода.

Запах я сказала б нейтральний з дуже приємною віддушкою.

Активні компоненти:

  • Екстракт ламінарії — стимулює обмін речовин в шкірі, тонізує, підвищує пружність та еластичність шкіри.
  • Алантоїн — пом'якшує та зволожує шкіру, стимулює регенерацію тканин.
  • Пантенол — запобігає втраті вологи, заспокоює шкіру.

Для того щоб наглядно показати як засіб справляється з видаленням декоративної косметики пропоную провести краш-тест:

  • Роблю на руці свотчи різної декоративної косметики (тональний, туш, олівці для губ та очей, туш, тіні, румʼяна). Змочую ватний диск невеликою кількістю міцелярної води.
  • І акуратно стираю свотчі декоративної косметики. Отримуємо ось такий результат.
  • Беру ще один диск і повторю процедуру. Після другого змиву, свотчі повністю стерто.

Важливим моментом для мене є те, що туш для очей міцелярка прибирає добре, без тертя та натискання. Після демакіяжу вії та міжвіковий простір ідеально чистий, без залишків косметики. Мені також подобається, що засіб не дає панди ефекту.

У процесі демакіяжу міцелярна вода не щипає очей, не палить, не викликає подразнень. Для мене це важливо. Бо були в мене подібні засоби, які добре прибирали макіяж, але за фактом пекли очі і користуватися ними було неможливо.

Сміливо можу рекомендувати цей засіб, він справді дає якісне очищення без жодних неприємних відчуттів.