Vikulyk

Сила трьох від HelloHelen

Сила трьох від HelloHelen

У мене є три чудових представника, які по нотах я вгадала, що це прям моє!

Почну з Sexy Lady in Milano. Натискайте "дізнатись більше" там мої враження від трьох ароматів, можливо щось знайдете і для себе.

По-перше прочитавши відгуки, я скажу відверто: не переварюю ейджизм, вислови "для бабульки" і так далі вважаю не коректними, і не тільки у відношенні опису парфуму. На мою думку аромат є доволі універсальним і підійде багатьом, тому користуйтесь на здоров'я ароматом, який вам до душі.

Сила трьох від HelloHelen

Піраміда від виробника:

Початкова нота: Бергамот, Кедр, Лаванда

Нота серця: Ветівер, Пачулі

Кінцева нота: Мускус, Сандал

Обожнюю бергамот в ароматах, адже він надає легкого цитрусового звучання. Я спочатку навіть думала, що це фруктовий аромат, але відноситься він до квіткових, фото відподне.)

Також відчуваю смолисті мотиви, хто знає аромат соснової смоли, тут мені він стоїть на другому плані.

Аромат має мускусну базу, доречі два інші теж, тому вони чимось схожі всі між собою.

Аромат теплий, заворожуючий і томний. Він, як теплий чай, який зігріває в прохолодний літній вечір в горах біля дерев'яної хатинки.

На шкірі відчувається 2-4 години, на одязі 1-2 дні. Доречі, коли я вже втратила аромат на тілі, то чоловік питав: чим від мене так насичено пахне? Тобто, він може бути стійкішим, просто я звикаю.

Formula 22- красивий удовий, вишуканий. Мені доречі малина і уд змішуються, тоді я відчуваю аромат чорносливу, цікаве поєднання.

Аромат теж теплий, має мускусно-шкіряну базу.

Аромат Нішевий і цікавий, дарує відчуття таємничості і недоступності, наче ви така невловима і вільна, як машина на гонках.

Він для сміливих і екстравагантних однозначно, думаю рокова красуня точно оцінить.

Серед трьох екземплярів відчуваю його на собі найдовше.

Піраміда:

Початкова нота: Малина, Уд

Нота серця: Конвалія, Фіалка, Шкіра

Кінцева нота: Амбра, Кипарис, Мадагаскарська ваніль

Мій фаворит, який заворожив-Juicy Mandarin. Це в них літня колекція і так, на теплу пору-просто вау!

Піраміда:

Початкова нота: Лимон, Мандарин

Нота серця: Кедр, Мандарин

Кінцева нота: Амбра, Мускус

Це ледь не соло аромат мандаринів, можливо навіть перестиглих, та все ж мені більше схоже на карамелізований апельсин, ну вони самі по собі схожі ясна річ. Думаю, що солодкаві нотки амбри і мускусу додають насиченості і тому я так відчуваю.

Це практично чистий аромат солодких стиглиг цитрусових, правда дещо зацукрованих. Я давно хотіла щось подібне, я люблю теплі фрукти, люблю коли вони такі соковиті і апетитні-це для мене справжня гурманіка.

Аромат насправді неймовірний, він дарує яскраві емоції. Наче і простий, бо цитрусові і солод, але ні, тут ідеально передали і збалансували всю красу фруктів.

Цей запах я хочу, він мене так і спокушає, щоб я придбала більший екземпляр. Стійкість на рівні сексі леді в Мілані.

Загалом всі аромати гарні, вони унікальні, авторські, нішеві, кожен з них дарує якусь приємну емоцію!

І звичайно приємно тішить, що можна спробувати пробнички бренду, інколи вони бувають на мейкап 💕