MAXIMOVA🌷

"М'яке лезо" і ніжки в порядку

"М'яке лезо" і ніжки в порядку

Такий засіб звісно потрібен не тільки влітку, але саме в цей період виїжджаючи за місто я ніколи не відмовляю собі в задоволенні походити босоніж☘️ і це звісно має свої наслідки для ніжок😅шкіра стає грубішою та забруднюється.

Зазвичай я використовую лише звичайну терку для стоп але цікаво було спробувати допоміжний засіб.

Гель-кератолітик пом’якшує ороговілий шар, щоб видалити його без зусиль.

"М'яке лезо" і ніжки в порядку

Продукт водичкової консистенції, за інструкцією нанесла його на серветку та приклала виключно до необхідних місць. Завдяки тоненькому носику зручно розподіляється продукт. Потримала 10 хвилин, прибрала серветку, на місці де був засіб утворився слизький гелеподібний слід. Я обробила загрубулі частини теркою, промила водою і отримала чудовий результат!

П’яточки дуже гарно очистились, загрубіла шкіра з легкістю відійшла, на ніжки приємно глянути!

Засіб мені сподобався, головне, що він працює. Не потрібно розпарювати ніжки, робити ванночки. Гель суттєво полегшує догляд. Зверніть увагу, що він допомагає делікатно усунути не тільки занадто огрубілі ділянки шкіри, а і натоптиші.

Враховуючи ще й дуже доступну ціну - рекомендую!