Vikulyk

Nivea-комфортний і ароматний захист від сонечка

Nivea-комфортний і ароматний захист від сонечка

Почну з чудового засобу, а саме- сонцезахисного спрею "захист та зволоження".

Він знаходиться в красивій ребристій баночці глибокого синього кольору, яку зручно тримати в руках.

Nivea-комфортний і ароматний захист від сонечка

Пульвелізатор працює справно, видає потрібну кількість засобу на бажану нам ділянку тіла.

Аромат дуже гарний, ніжний, як у всієї лінійки бренду.

Текстура тут, наче молочко, вона доволі ріденька, тож розприділяти потрібно швидко.

Вбирається моментально, не залишає липкого чи жирного сліду, навпаки відчутно легке зволоження.

В складі присутні хімічні фільтри, серед них є сучасні і дуже ефективні.

Тішить, що засіб водовідштовхуючий, а SPF 30 для тіла теж не погано і з ним я не згоряю.

Наступним огляну сонцезахисний освіжаючий міст-подібний від Nivea у нас вже був, незнаю чи це інша лінійка, чи перевипуск, але ці спреї чудові. Наприклад моєму чоловіку досить зручно його наносити на тату, і доречі тату в нього доволі добре тримаються, не втрачають колір, тож від вигоряння теж діє, ще би душевного 😊

Кнопка тут зручна, натискати легко, вона захищена кришечкою.

Спрейчик видає досить не вагому, але густу струю і осідає на шкіру капельками.

Він теж дуже легко вбирається і відчувається невагомим.

Тут, як і у попередника хімічні фільтри, в тому числі сучасні.

Класний засіб, адже зручний і комфортний.

Наступний в черзі-сонцезахисни крем-флюїд для обличчя SPF50.

Крем із запатентованою формулою, яка призначена не тільки захищати від сонця, а також повинна боротись з пігментацією. Сам тюбик захований в картонну коробочку і виглядає досить гарненько.

Крем середньої густини текстури, він легко розприділяється і зволожує шкіру.

Декілька хвилин засіб відчувається, як насичений крем, проте за декілька хвилин вбирається і стає комфортним. Він не залишає жирної плівки, тільки зволоження і приємні відчуття, з ним шкіра наче сяє з середини.

Як і у всіх інших продуктах, в ньому присутні ефективні хімічні фільтри.

Не можу сказати, що мене повністю потішив склад, тим паче в засобі для обличчя, де сонцезахисний крем може потрапляти на слизові частини обличчя.

Загалом непоганий крем, та хотілось би менше сміття у складі ще й за таку вартість. Я звичайно не професор, тільки опираюсь на інформацію з сайтів, але у використанні не було помічено якихось неприємностей.

Останнім опишу лосьйон після засмаги.

Він має дуже приємний аромат алое, я обожнюю його наносити, оскільки щей отримую легке зволоження і прохолоду.

Він чудово вбирається, не перенасичує шкіру, вона з ним гладенька і заспокоєна.

Текстура гелева, ніжна і наче повітряна.

Десь посередині знайшла два чудових складники, хоч хотілось би побільше і вище) Наприклад якогось пантенольчика.)

АЛОЕ-Пом'якшує шкіру, знімає роздратування. Сприяє загоєнню, має протизапальну дію. Чинить антиалергічну та протизапальну дію, прискорює процеси регенерації в організмі, захищає від вільних радикалів та збільшує синтез колагену, стимулює обмінні процеси, тонізує та зволожує шкіру.

Гіалуронат натрію-Застосовується як зволожуючий, захисний та гелеутворюючий інгредієнт у складі зволожуючої, регенеруючої та тонізуючої косметики . У косметиці для підтримки тонусу шкіри та профілактики утворення зморшок.

Чи допомагає від опіків мені важко сказати, адже користуючись чудовими сонцезахисними засобами- я не згоряю, але в якості зволожуючого крему він мені довподоби.

Такий вийшов мій не короткий огляд.) Загалом засоби дійсно чудово захищають шкіру і створюють тільки комфортні відчуття від використання.