bogdana_ml

порівнюю два популярних шампуні від herbal essences , та Garnier botanical therapy

порівнюю два популярних шампуні від herbal essences , та Garnier botanical therapy

Herbal essences , я обрала саме блакитну пляшечку , хотіла зелену , але тоді її не було , консестенція не дуже рідка , колір шампунь має білий , і піниться не дуже сильно , але дівчатка запах він дійсно має божественний, і стійкий , через два дні після миття коріння волосся стає вже жирним , але я маю такий тип шкіри голови , тому це не так страшно.

Другий шампунь обирала теж по рекомендації, для жирного типу шкіри голови , від компанії Garnier , шампунь з зеленим чаєм , алоє та цитрусом , запах має більш зеленого чаю , в першого запах мені більш сподобався , текстура шампуню рідша , і при сильному перехилинні вибігає багато шампуню , з цим варто трохи обережніше , колір має прозорий , і піниться краще ніж перший , беру зазвичай не багато , шкіра голови чистіша ніж від першого і це для мене великий плюс . 🥰

Що ж по вартості цих шампунів , Garnier бюджетніший .

Як на мене в друге herbal essences я не куплю , для мене головне очищення .💛

порівнюю два популярних шампуні від herbal essences , та Garnier botanical therapy
порівнюю два популярних шампуні від herbal essences , та Garnier botanical therapy