krislemly

Joko Blend | Skin Detox | step 2

Joko Blend | Skin Detox | step 2

Умивалки у мене витрачаються швидше за всі інші косметичні засоби. Тому дуже вдало до мене на тестування потрапив гель для вмивання для комбінованої та жирної шкіри Joko Blend Skin Detox Cleansing Gel.

Лагідна дієва формула не містить сульфатів. Натомість містить ніацинамід та цинк у складі засобу, які зміцнюють захисний бар'єр шкіри, регулюють секрецію шкірного сала, мають протизапальні та антиоксидантні властивості.

Joko Blend | Skin Detox | step 2

Перше, що мені сподобалося - це упаковка. Виглядає дійсно якісно, стильний флакон, світлі тони, рівний шрифт і нічого зайвого.

Гель чудово дозується завдяки зручній помпі-дозатору, що суттєво знижує його витрату.

Для вмивання потрібно зовсім невеликої кількості, можна наносити і більше, але на кількість піни та кінцевий результат я не помітила жодного впливу.

Гель густий, але при цьому легко розподіляється по шкірі. З додаванням води перетворюється на ніжну піну.

Змивається без особливих зусиль теплою водою. На моє щастя, не залишає плівки на обличчі та не сушить. Взагалі ніяких відчуттів дискомфорту після нього немає.

Шкіра виглядає чистою, свіжою, на дотик приємна, рівна, гладка. Ідеально підходить як другий, заключний засіб для вмивання після міцелярної води.