O_Skomska

В пошуках ідеального тонального на літо

В пошуках ідеального тонального на літо

Я довгий час користувалась тональним від Purito в 13 відтінку: https://club.makeup.com.ua/post/27298/ , але він для мене ідеальний саме на холодну пору року, як тільки на вулиці стало тепло - він почав просто зникати та сповзати з мого обличчя, тому поки що відкладаю його на осінь , а на заміну обрала Holika Holika Clearing Petit BB Cream.

Чому саме його із всієї лінійки ? - бачила багато відео, де розповідають , що саме він не камедогенний , а для мене це дуже важливо .

Об'єм: 30ml

Вартість : 220-460 грн

Тип шкіри: жирна, проблемна

Тональний представлений в зручній тубі, на звороті є вся необхідна інформація.

Має носик , він досить зручний, але інколи буває, що видавлюю більше засобу , ніж потрібно.

В пошуках ідеального тонального на літо
В пошуках ідеального тонального на літо

Я маю досить світлу шкіру , та постакне.

Спочатку Holika Holika Clearing Petit BB Cream для мене виявився затемним і я бачила різницю , та невдалий перехід між шиєю та обличчям.

Але зараз я вже трішки засмагла і для мене відтінок став ідеальним .

Текстура тонального досить плотна.

Аромат легкий, косметичний.

Я завжди наношу тональний саме б'юті блендером, щоб рівномірно розподілити .

Він чудово піддається нашаруванню. Можна зробити і лайтове перекриття і більш щільне .

Залишає на обличчі натуральний, сатиновий фініш.

Я закріпляю його пудрою, щоб краще лягали сухі текстури : бронзер та рум'яна.

Протягом дня добре носиться, не сповзає.

Я не відчуваю маски - він досить комфортний.

Перекриття середнє . За бажанням можна нашарувати , або взяти додатково консилер для проблемних місць .

Протягом місяця використання в мене не з'явились нові висипи, чи камедони і це дуже радує .

Також важливим плюсом є те, що засіб має SPF 30.

В кінці для я використовую двоетапне очищення - спочатку міцелярку від Bioderma, та гель для вмивання від Cerave.

З плюсів:

  • гарно вирівнює тон шкіри
  • стійкий (не окислюється, не скочується)
  • комфортний , та не відчувається на обличчі
  • має середнє перекриття
  • легкий та приємний аромат
  • економне використання
  • не викликає нові висипи
  • легко наноситься
  • не сушить шкіру
  • має SPF 30
  • легко змивається

З мінусів :

-не дуже зручний носик туби , інколи крем видавлюється різко і більше ніж потрібно

- завжди є сумніви , чи підійде відтінок, адже він лише один(так, він підлаштовується , але особисто в мене не на 100%, потрібно було трішки загоріти , щоб отримати бажаний результат)

Але навіть не зважаючи на мінуси - Holika Holika Clearing Petit BB Cream - став для мене ідеальним варіантом на літо .