Diksizavr

Непогана палетка для обличчя і не тільки...свотчі

Непогана палетка для обличчя і не тільки...свотчі

Палетка складається із 2 відтінків хайлайтерів, 5 відтінків рум'ян, 1 відтінок скульптора. Тепер трошки детальніше:

Rose champagne - мій улюблений хайлайт з неймовірно гарним рожевим сяйвом, також використовую для виділення куточка ока;

Сhampagne - делікатний золотий хайлайтер, нічого особливого;

Desert rose - виробник позіціонує це як рум'яна, але як для мене , то колір дуже світлий, кому може підійти незнаю. Використовую цей рефіл як базові тіні на повіки, дуже ніжна та шовкова текстура, але пилять;

Blanched tulip - персикові рум'яна , використовую рідко, в пріоритеті більш рожеві, гарно тушуються, пилять;

French rose, Vintage violet - часто змішую їх разом, освіжають обличчя, гарно лягають на шкіру, добре тушуються, переборщити з ними важко, але знову таки ж пилять:);

Auburn aster - на думку виробника це також рум'яна. Майже не користуюсь, дуже яскравий колір, лягає на обличчя плямами, при набирані рефіл сипеться, можливо підійде в якості тіней для повік, але відтінок не мій;

Burnt amber - скульптор, занадто рижий(

Непогана палетка для обличчя і не тільки...свотчі
Непогана палетка для обличчя і не тільки...свотчі

**********

**********

**********

По знижці - скрарб, без знижки я б вже задумалась над покупкою, але все може бути:) Купувала рік тому за 113 грн)