Yustal

Крем для гоління зі зволожувальним ефектом Barbers Premium Shaving Cream Orange-Amber

Крем для гоління зі зволожувальним ефектом Barbers Premium Shaving Cream Orange-Amber

Хоча на ринку є безліч жіночих продуктів для гоління, професіонали переконали мене, що нічого краще за крем для гоління немає, і я купую собі чоловічі креми для гоління. Крем Barbers одразу сподобався мені своїм запахом, зазвичай чоловічі креми для гоління пахнуть доволі насичено та різко, в цьому ж кремі віддушка не надто сильна, з цитрусовою нотою, як на мене, аромат можна віднести до унісекс запахів, він дуже приємний та навіть шкода, що він швидко вивітрюється після гоління.
Я використовую креми для гоління без помазка: на добре зволожену шкіру наношу крем та спінюю його долонею. Хоча я використовую воду, щоб зробити волосся більш м’яким та уникнути подразнення, все одно зазвичай де інде воно проявляється, однак, з кремом Barbers Premium Shaving Cream Orange-Amber гоління пройшло як по маслу: ніякого подразнення взагалі навіть в найчутливіших місцях! Хоча я переживала, що ефірна олія у складі може призвести до подразнення, вийшло зовсім навпаки, і це при тому, що я спеціально не поміняла вже тупе лезо, щоб подивитись як пройде гоління з новим кремом.

Крем для гоління зі зволожувальним ефектом Barbers Premium Shaving Cream Orange-Amber
Крем для гоління зі зволожувальним ефектом Barbers Premium Shaving Cream Orange-Amber

Крем у пластиковій банці, об’ємом 100 мл. Для того, щоб не набирати крем вологою рукою з банки я використовую пластикову ложку. Повний склад крему:
Aqua, Stearic Acid, Glycerin, Cocos Nucifera Oil, Sorbitol, Sodium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, Parfum, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Essential Oil.
Окрім власне кремової основи у складі є додаткові зволожувальні компоненти й це відчувається на шкірі, ароматизатор та ефірна олія апельсина. Крем підходить для всіх типів шкіри, в тому числі для чутливої.
Крем для гоління від Barbers мені дуже сподобався, з ним гоління наче не тяжка повинність, а приємний ритуал, щиро раджу спробувати як чоловікам, так і жінкам.