Alina🍒

Парфум для приміщення від Sila

Парфум для приміщення від Sila

Вітаю🌸

Пропоную до вашої уваги ароматне доповнення у ваш дім✨

Я дуже люблю, коли навколо мене приємно пахне і, звісно, квартира не стала виключенням, тож коротенько розповідаю про доволі непоганий парфум для приміщень)

Звичайна пластикова біла пляшечка з квітковим орнаментом та розпилювачем)

Виглядає продукт просто, але водночас доволі мінімалістично та стильно, такий дизайн ненав'язливо вписується в інтер'єр і, як на мене, не буде виглядати якось зовсім дешево)

Розпилювач працює справно, натискається він плавно і розпорошує парфум делікатно, не плюючись + розхід дууже економний✨

Об'єм: 400ml.

Все, що вам необхідно зробити - розпилити необхідну кількість парфуму у приміщенні та насолоджуватись✨

Кількістю натисків можна відрегулювати інтенсивність аромату від легкого до інтенсивно насиченого)

Аромат у продукту просто неймовірний, він свіжий легкий та квітковий з ноткою солоденького🌸

Мій парфум називається Floral Magic, але на просторах мережі бачила, що є і інші🌿

Хоч я й не мала змоги протестити його в магазині, але з ароматом повне попадання)

Звісно, що бюджетний парфум не буде вас радувати нереальну кількість годин, але за свою ціну, яка на знижці була +- 50 гривень, ви відчуватиме його в повітрі 2-3 години точно)

Якщо шукаєте бюджетний аромат для дому, сміливо можете спробувати цей від Sila✨

Він дуже економний та має приємний квітковий аромат і буде вас радувати та створювати атмосферу затишку🌸

Дякую кожній за увагу🤍