Ta_nyaaaaaaa

Той самий коричневий нюд, який я довго шукала

Той самий коричневий нюд, який я довго шукала
Той самий коричневий нюд, який я довго шукала
Той самий коричневий нюд, який я довго шукала

Мені завжди не підходить коричневатий нюд для губ: то занадто холодний, то занадто рудий. І тут нарешті мені вгодили 😁 Тепер я маю нового фаворита, яким фарбую губи ЩОДНЯ! Тисни «дізнатися більше», щоб побачити розгорнутий огляд на олівець.

Олівець для губ виглядає стандартно.

Милий «полосатий» дизайн.

Об‘єм 1,14 g

Ціна ≈ 150 грн

Сам олівець дерев’яний, приємний на дотик, а ковпачок пластиковий прозорий.

На моїх губах він проявляється шикарним нюдовим відтінком. Він з теплинкою і рожевим підтоном.

А ще він мені здається настільки універсальним, що підійде кожній.

Завдяки такому відтінку вдається гарно підкреслити форму губ і навіть візуально збільшити їх. Зовсім непомітно і акуратно.

Олівець для губ Pastel МЕГА-ЗРУЧНИЙ у використанні. Він переплюнув усі мої олівці Lamel і став фаворитом. Бо він доволі м‘який, але не маслянистий як Ламель, через що і НЕ тече, гарно малює, не царапає губи.

Також чудово точиться будь-якою стругачкою, не ламається і не кришиться.

Надзвичайно стійкий. Витримує перекуси, напої. Контур тримається до кінця дня.

А ще він гарно тушується, тому насиченість можна корегувати. Так він може виглядати дуже по різному) Може бути бежево-коричневим, а може бути насиченим коричневим з рожевою теплинкою.

Найкращі комбо із ним - з блисками. Бо сам олівець вдало збільшує губи, а блиски додають об‘єму. Тож виходить ідеальний метч.

Так, я уже показувала одне комбо: олівець Пастель 205 та блиск Lipss Rose - https://club.makeup.com.ua/looks/42603/

Зовсім непогано він виглядає і в соло.

Тепер я хочу цілу колекцію олівців Pastel.

У ньому мене влаштовує все: відтінок, насиченість, стійкість, зручність у використанні.

Щиро раджу вам спробувати такий олівець. Головне підібрати свій відтінок 😉