molena

Мої тональні

Мої тональні

Це перший рік, коли в мене одразу 4 тональних в користуванні (і ще 2 міні-версії🤭). Зазвичай маю 1-2, не дуже люблю експерименти з тональними, вони не завжди вдалі.

Lancome Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation
Відтінок: 110 С (з розовинкою)
Окислення: ні, трохи вибілює.
Текстура: кремова, середньої плотності.
Особливості: містить мигдальну та гіалуронову кислоту.
Сонцезахист: SPF 27

Це мій "зимово-весняний" тональний через світлий відтінок, який ще додатково трохи вибілює шкіру, як вуаль створює. Подобається, що він візуально згладжує пори, невидимий на шкірі та додає здорового сяйва, стійко тримається.

Мої тональні

L'Oreal Paris New True Match Super Blendable Foundation
Відтінок: 2.R/2.C (з розовинкою)
Окислення: ні?
Текстура: кремова, рідка
Особливості: на 80% складається з крему та гіалуронової кислоти.
Сонцезахист: SPF 17

Відкриття року! Дуже-дуже схожий на мій улюблений Lancome Teint Miracle, тільки фініш трохи матовий. Не можу зрозуміти, чи окислується на шкірі, тому що відтінок мені і так темнуватий. Недолік у флакончику: впав на підлогу, на килим і тріснула срібляста частина. Пластик фліпкуватий, обережно!

Physicians Formula The Healthy Foundation
Відтінок: LC1 (нейтральний підтон).
Окислення: так
Текстура: кремово-геліва, середньої плотності.
Особливості: має аплікатор, як у консилерів, вбудований в верхню кришку.
Сонцезахист: SPF 20

Розчарування року! Спочатку все чудово: гарно лягає на шкіру і виглядає не гірше інших тональних. Але за кілька годин провалюється в пори, зморшки, дуже їх підкреслює. А влітку шкіра з ним сильно жирніє.

Lancome Teint Miracle
Відтінок: 010 (нейтральний підтон).
Окислення: так.
Текстура: надлегка, кремова
Особливості: світловідбивні часточки.
Сонцезахист: SPF 15

Мій улюблений тональний всіх часів. Це вже 5-й флакончик, але вперше у відтінку 010 Beige Porcelaine. І саме цей відтінок окислюється на шкірі. У відтінку 005 такого не було. На літо 010 ОК, але в інший час буде затемний. У всьому іншому він ідеальний для мене: надлегка текстура, шкіра з ним справді miracle, комфортний і в жару, і в мороз. Якщо б довелося обрати лише 1 тональний - це був би саме Lancome Miracle.