yulia.solovei

Я стала мамою, або «Дитячий догляд» мої помічники….

Я стала мамою, або «Дитячий догляд» мої помічники….

Під час вагітності довгий час знайомилась з різними брендами дитячої доглядової косметики, і ось уже будучи мамою 3х місячного малюка, хочу поділитись з вами враженнями про своїх помічників у догляді за шкірою та волоссям немовляти.

Перше з чим я стикнулась ще молочні кірочки у немовлят, у боротьби з ними я використовую шампунь від Mustela, наношу його на вологе волосся протягом 3-5 хв, змиваю та розчісую проти росту волосся спеціальним гребінцем.

Враження: кірочок стало менше, волосся мʼяке та доглянуте, не викликає у дитини неприємних відчуттів, тому тут лайк та моя щира рекомендація;

На наступному місці догляд для прийому ванни для дитини, це гель від Laroche Posay. Гель має приємну текстуру, не має запаху, після себе залишає лише приємну мʼякість шкіри, яку я закріплюю кремом від того ж бренду для немовлят.

Стикнувшись з першим літнім сонечком у моєму арсеналі зʼявився сонцезахисний крем від бренду Uriage. Взяла для себе в пробничках, після тестування залишилась задоволена, гарно виконує свою функцію тому замовлю повнорозмірний формат.

А що є в арсеналі вашої дитячої косметички ? Матусі чого не вистачає, поділіться 😘

Я стала мамою, або «Дитячий догляд» мої помічники….
Я стала мамою, або «Дитячий догляд» мої помічники….