Vikulyk

Шикарні відтінки помад

Шикарні відтінки помад

Крім того помада досить приємна, вона лягає таким тонесенький шаром і не відчувається на губах, дечим нагадує по текстурі популярні помади Sephora, за якими я колись ганялась, але ціна там значно вища. Не кажучи про доступність і вибір відтінків- помадки Pastel все ж мені виявились комфортнішими.

Шикарні відтінки помад
Шикарні відтінки помад

Баночка класична для матових помад, продукт в зоні горловини не протікає. Аплікатор невеличкий і зручний, ним комфортно фарбувати губи.

Почну з відтінка 29-дуже гарний колір попелястої троянди. Він добре пігментований, лягає рівномірно, не підкреслюючи лущень.

Так виглядає в загальному образі. Мені здається круто ще підійде і блондинкам, такі відтінки їм дуже личать.

Наступним покажу відтінок 20-це любов любовна 😍Середній нюд у нейтральному звучанні.

Відтінок 20 просто вкрав серденько, такий гарний, як кава з молоком.

Лягає він теж гарно і рівномірно і тоненьким шаром, як і 29-ий.

Помада доволі стійка, витримує перекус, і на чашці від кави практично не залишається сліду. Жирна їжа може частково розчинити її , як і будь-яку іншу помаду, зате змивається вона без проблем, адже не в'їдається в шкіру губ. Якщо помаду сильно не дразнити, то весь день можна проходити без проблем.

Висновок. Помада дійсно класна, мені дуже сподобались відтінки , відчуття на губах і звичайно ж доступність, недоліків для себе не знайшла.