krislemly

Barbers | Шампунь проти лупи

Barbers | Шампунь проти лупи

Хочу поділитись відгуком на чоловічий шампунь проти лупи Barbers Brooklyn Premium Shampoo, яким користуються мій хлопець.

Всі засоби Barbers виконані якісно та стильно. Цей шампунь не став винятком.

Шампунь продається у великій, стійкій та красивій упаковці, яка виконана з щільного, міцного пластику. Флакон зручної форми, у руці добре лежить. Можна брати мокрими руками, не вислизне.

Barbers | Шампунь проти лупи

Для зручності використання є помпа-дозатор. Вона працює справно, не протікає, можна контролювати натискання.

Аромат дуже приємний, свіжий, тут зовсім немає активної ментолової віддушки, яка є характерною для чоловічої косметики.

Шампунь густий, молочного відтінку із перламутром.

Хочеться відзначити дуже високий рівень концентрованості цього засобу. Для одного використання знадобиться зовсім трошки, приблизно як на фото знизу. Він відмінно піниться і розподіляється по вологому волоссю.

Після використання шкіра голови ідеально чиста. І головне, що шампунь дійсно вирішує своє головне завдання - прибирає та мінімізує появу лупи. Жодної алергічної реакції, сверблячки, почервоніння від використання шампуню немає.

Приємна ціна за достатньо великий обʼєм, хороший результат та класний аромат зробили цей шампунь, незамінним засобом на поличці мого хлопця. Тому обовʼязково будемо повторювати та рекомендуємо вам.