alena.rosee

Shelly | Масажний крем для рук та ніг

Shelly | Масажний крем для рук та ніг

Всім привіт! 💕

Хочу розповісти про реального кремового помічника для зволоження шкіри та масажу 💚

Натискай "Дізнатись більше" 💚

Shelly | Масажний крем для рук та ніг

При виборі крему для рук (особливо домашнього нічного) мені важливі багато факторів: щоб не липкий , не супер жирний , не сухий , щоб ароматний , доглядав за кутикулою 🤭

Все це і навіть більше я знайшла в цьому милому флаконі 💚

Давайте подивимось , що сподобалось 😉

🌿Пакування: обожнюю засоби з дозатором , це нереально зручно та гігієнічно

🌿Консистенція: густий білий еластичний крем

🌿Запах: мені пахне цукерками , аромат легкий і одночасно запам'ятовується , не напрягає, комфортний .

🌿Склад:

Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Oleyl Erucate, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Beheneth-25, Behenyl Alcohol, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Linoleic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sodium Polyacrylate, Laminaria Digitata Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Calendula Officinalis Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tocopherol, Lactic Acid, Parfum, BHT, Limonene, Linalool.

Крем містить багато і базових жирних масел (авокадо, абрикос, макадамія) і натуральні природні екстракти. Склад чудовий 💚

🌿Ефект:

я користуюсь цим кремом саме у вечірній час , длч рук і ніг . Крем нереально приємний та еластичний , він скользить по шкірі тим самим можна з легкість зробити масаж , але і досить швиденько вбирається , не залишаючи ні жирної плівки , ні катишок.

Шкіра залишається оксамитовою , дуже приємною на дотик та ароматною. Крем має накопичувальну дію, помітила що кутикула навіть давнього манікюра виглядає досить приємно.

Також відчувається відновлення шкіри (це так працюють екстракти календули та фукуса) , шкіра ніжна на дотик зранку .

Крем дуже сподобався , він базовий , універсальний та дієвий , має гарний склад , тому додати нічого , одні переваги 🌿

Ви пробували креми Шеллі? Який ваш фаворит ? 🤩

Дякую за увагу 💕