Ирина 🦋

Фіксуюча підсвічуюча пудра з надлегкою формулою

Фіксуюча підсвічуюча пудра з надлегкою формулою

Ciate London Watermelon Burst Setting Powder – светоотражающая пудра для лица с ароматом арбуза от британского бренда Ciate 🇬🇧, що зберігає ваш макіяж без блиску та на місці протягом усього дня.

Містить гіалуронову кислоту та вітамін Е, а також світловідбиваючі частки, які не тільки збережуть макіяж на весь день, але й зроблять вашу шкіру природною та сяючою.

Ця пудра з ніжним екстрактом та ароматом кавуна 🍉, згодом він вивітрюється і залишається взагалі майже не помітним, це абсолютно не заважає у використанні.

Особливості Ciate London Watermelon Burst Setting Powder:

Напівпрозорий фініш;

Зволожуюча гіалуронова кислота та вітамін Е;

Розсіює світло і надає шкірі сяйва;

З ніжним ароматом кавуна;

Стійкість протягом дня;

Не містить парабенів та шкідливих інгредієнтів.

Також вона у своєму складі не містить тальку

Знаходиться у симпатичній баночці, яка прикрасить будь-який столик. Вага 15g, в мене мініатура на 5g

Фіксуюча підсвічуюча пудра з надлегкою формулою
Фіксуюча підсвічуюча пудра з надлегкою формулою

На фото може здатися що блиск більше ніж потрібно, але це не так, для фото я її нашарувала і вони зроблені при яскравому сонячному світлі, ефект приблизно як від усім відомих метеоритів

Вона має дрібний помел - для легкого нанесення та ультра-змішування, згладжує поверхню шкіри, розширені пори з нею менш помітні, не осідає в зморшках і абсолютно невагома, дозволяє дихати вашій шкірі.

Чудово фіксує консиллер і тональний, макіяж дердиться на мені весь день навіть у спеку, косметика нікуди не пливе 🏊‍♂️

Покращуює колір шкіри за рахунок розсіювання світла для створення бездоганного м'якого фокусу.

Її треба щедро нанесіть на ділянки з консилером залишити на пару хвилин і змісти зайве.

Я не використовую консиллер, а просто наношу великою пухнастою кісткою на обличчя тонким шаром, щоб закріпити ВВ крем. Особливо навколо очей, щоб туш не віддрукувалась на кремі протягом дня.

А чи використовуєте ви фіксуючі пудри у своєму макіяжі?

Допис про мою іншу матову фіксуючу пудру https://club.makeup.com.ua/post/38397/