Наталія

Lalique Le Parfum

Lalique Le Parfum

Вітаю! Це не перший мій парфум в моєму житті. І далеко не останній, але це представник, з якого почалося моє захоплення ароматами. До цього були тай були...Гарно пахли, добре носилися та й все. А тут любофф...

Вибирала, як і більшість своїх флакончиків, наосліп. Читала все, що могла знайти: пірамідку, хто створив, відгуки дівчат. Все захопило майже одразу. Всі нотки, які мені подобаються! Але...

Lalique Le Parfum був випущений в 2005. Парфумер: Dominique Ropion. Верхні ноти: Індійський лавр, Рожевий Перець і Бергамот; ноти серця: Геліотроп, Мигдаль і Жасмин; ноти бази: Ваніль, Боби Тонка, Сандал і Пачулі.

І отут моє "але" на першому місці. Я дуже боялася лавра. Отакого кулінарного лаврового листа. Проте ризикнула і ні разу не пошкодувала. Так, його відчутно, але відчутно також перець, ваніль та сандал. А лавр тут ніби пряність східного базару. Він не випирає з цілісності парфуму. І, дякувати всесвіту, жасмину я тут не відчуваю. Я його не дуже люблю. А от перець тут чарівний і спокусливий, якщо можна так сказати. Він додає парфуму такого екзотичного флірту. І пачулі з сандалом тут неймовірні: солодкі, але не приторні, не до гіркоти, а просто розбавляють цю східну пряність парфуму. Загалом це досить важкі східно-гурманські парфуми із шаленою стійкістю і не менш шаленим шлейфом. Мені ні на що не схожі. ІЯ відносила їх не одну осінь-зиму. В них тепло, затишно. Мабуть повторю флакон на зиму. Звісно, якщо не знайду нового любимчика...Смаки вони такі!

Lalique Le Parfum