O_Skomska

Перебувала в пошуках гармонії та балансу , тому обрала Victoria's Secret Pomegranate & Lotus Fragran

Перебувала в пошуках гармонії та балансу , тому обрала Victoria's Secret Pomegranate & Lotus Fragran

Я досі в пошуках свого ідеального аромату на літо .

Один із засобів, який вирішила спробувати саме Victoria's Secret Pomegranate & Lotus Fragrance Mist .

Обирала його орієнтуючись на опис , який дуже відгукнувся .

Цитую:

Перебуваєте в пошуку гармонії та балансу? Парфумований спрей для тіла Victoria's Secret Pomegranate & Lotus Fragrance Mist створений саме для того, щоб ви могли максимально потоваришувати зі своїм внутрішнім «Я» і отримати повну впевненість у власній неординарності. Здавалося б, такий легкий аромат, що ні до чого не зобов'язує і абсолютно ненав'язливий, але скільки ж у ньому глибини, сили, емоцій.

Ну і як тут не придбати)

Аромат досить свіжий, трішки акватичний завдяки лотосу, присутня кислинка від гранату , та зовсім легка солодкуватість .

Говорять , що це аналог Bright Crystal і насправді є певна схожіть .

Я наношу спрей після душу на вологе тіло , він поглинається , та сидить дуже близько до шкіри .

Можна відчути лише впершись носиком. Досить стійкий.

Перебувала в пошуках гармонії та балансу , тому обрала Victoria's Secret Pomegranate & Lotus Fragran
Перебувала в пошуках гармонії та балансу , тому обрала Victoria's Secret Pomegranate & Lotus Fragran
Перебувала в пошуках гармонії та балансу , тому обрала Victoria's Secret Pomegranate & Lotus Fragran
Перебувала в пошуках гармонії та балансу , тому обрала Victoria's Secret Pomegranate & Lotus Fragran
  • аромат досить легкий , свіжий, жіночний .
  • ідеальний на весну та літо
  • має хорошу стійкість

Чи знайшла я з ним гармонію, та баланс - можливо і так, якби любила свіжі аромати , але нажаль вкотре впевнююсь , що це не моє...я не відчуваю з ними себе комфортно .

Мені навпаки хочеться більш солодшого, теплішого, шлейфового, але при цьому, щоб не душив.

Хоча я обожнюю такі свіжі запахи на знайомих, але це не для мене - лише інколи під настрій.

Тому тих, хто любить запах свіжості , чистоти , легкої солодкуватості - це точно те, що вам потрібно , адже композиція дуже гарна.

Для поціновувачів Montal (шоколад , ваніль), Олімпії, Bleck Opium - може бути досить не комфортним та холодним.

Але все дуже індивідуально ...

А я далі в процесі пошуків)