O_Skomska

Мої помічники для ідеальної, безпечної засмаги

Мої помічники для ідеальної, безпечної засмаги

Мені дуже подобається бути засмаглою .

Але саме мати красиву , та рівномірну засмагу, а не бути червоним ніби рак)

Відвідуючи пляж , або басейн, зранку, коли ще сонце досить лагідне я використовую неймовірний шиммер для загару від Top Beauty, про який писала вчора : https://club.makeup.com.ua/post/43040/ - це перший етап.

Другий етап: як тільки сонце стає інтенсивніше (зазвичай з 11 ранку, а інколи і з 10 вже добре припікає) - я використовую додатковий захист .

Для себе обрала дитяче молочко для безпечної засмаги Sun Kids Milk SPF 50 від українського бренду ABOUT .

Об'єм: 150 мл

Вартість : 120 грн .

Купую вже вдруге .

Засіб представлений в білій , пластиковій баночці із зручним дозатором для розпилення.

  • комплекс UV-фільтрів чудово захищає шкіру від сонячних опіків і подразнень
  • антенол, екстракт ехінацеї, алантоїн і олія ши живлять і зволожують шкіру
  • не містить парабенів і силіконів.

Як використову: ретельно струшую флакон.

Рівномірно розподіляю по шкірі, щоб засіб ввібрався до виходу на сонце. Повторюю нанесення через кожні 1,5-2 години, або після купання.

Мої помічники для ідеальної, безпечної засмаги
Мої помічники для ідеальної, безпечної засмаги

Звісно після палючого сонця шкіра стає засмаглою, але може бути сухою , та зневодненою .

Тому я використовую вітамінний бальзам для тіла Tan Maximizer After Sun Balm від польського бренду Lirene.

Засіб дуже круто зволожує та пом'якшує шкіру, підсилює ефект засмаги , та робить її більш стійкою .

Алантоїн в складі знімає подразнення і почервоніння, які викликані сонцем.

Sun Kids Milk SPF 50 від українського бренду ABOUT - має досить рідку , легку текстуру, яка легко розпилюється за допомогою дозатора.

Нагадує дуже рідкий кефір)

Швидко поглинається , та не залишає жирної плівки .

Комфортно відчувається на шкірі.

Вітамінний бальзам для тіла Tan Maximizer After Sun Balm - має більш густішу , жирнішу консистенцію білого кольору.

Також швидко поглинається та комфортний по відчуттях .

Аромат в засобах приємний , косметичний , не нав'язливий.

Ось така підбірка в моїй косметичці на пляж ) Читаю ваші дописи з різними , цікавими продуктами , та беру на замітку, можливо з часом доповню☺️