Ксенія 💫

Очищення з вітаміном С та саліціловою кислотою.

Очищення з вітаміном С та саліціловою кислотою.

Вітаю прекрасні 🌞!

Продовжую далі ділитися своїми враженнями від продуктів з подарункового боксу L'Oreal та Мейкап.

Про спф з цієї лінійки я вже написала в цьому дописі

https://club.makeup.com.ua/post/42968/

Очищення з вітаміном С та саліціловою кислотою.

Сьогодні черга про очищувальний засіб пінка з вітаміном С та саліціловою кислотою Revitalift Vitamin C Cleanser.

Очищення я обожнюю і виділяю його як один з головних етапів у догляді. Недоочищена шкіра - читай купа проблем.

Засіб має 150 мл продукту.

Особливість: не тестувалося на тваринах. ОБМАН ⚠️

Дизайн стриманий, лаконічний, як на мій погляд. Перекликається з тематикою серії - відтінок.

Пляшечка зручна аргономічно. Дозатор видає гелю плавно, можна дозувати натиском, тут без нарікань. Захисного ковпачка не має, працює методом напівповороту.

Все виконано з пластику.

Зі зворотньої сторони вся інформація для потенційного покупця.

Засіб заявлений як пінка, але по факту - це неконцентрований гель; середньої густоти.

Має відтінок насиченого апельсинового соку. При розмилювані ми отримуємо ту саму ніжну пінку.

Я вже казала - мені не подобається. Категорично. Настільки, що я не дихаю при вмиванні 🙈.

Аромат дуже синтетичний, мені зовсім не асоціюється з цитрусами, якщо це було закладено в ідею 🤷🏻‍♀️.

Мені здається, його може "розшифрувати " кожен. Нажаль, те що хотілося б бачити спочатку, йде вкінці, або принаймні вже після усіх" миючих ". Концентрацію саліцілової кислоти я не виясняла у бренда. Кому цікаво, надсилайте запит.

Що стосується форми вітаміну С в цьому продукті, то виробник забажав використати ASCORBYL GLUCOSIDE.

Для максимального досягнення результату пропонується використовувати далі сироватку з цієї ж лінійки, щоб побачити дію.

Мені вистачало досить маленької дози для вмивання - це не повне натискання помпи. Розмилювала в долонях і наносила на зволожене обличчя.

Пінка добре розподіляється. При попаданні в очі - не щіпає. Сам процес очищення досить комфортний.

Але десь з третього використання я почала відчувати легке стягування шкіри.

Моя шкіра зазвичай нормальна, влітку більше комбінованого типу. Не схильна до сухості. Плюс вікова.

Тому такі відчуття не досить приємні для мене.

Так, все потім нівелюється сироваткою та кремом.

Але і шелушінь в мене не виникло в процесі використання. Проте я і не змогла ним користуватися довго через вище зазначені причини.

Якихось покращень в плані рівного тону або ж сяяння, нажаль, я також не помітила.

В мене немає акне, чорних цяток.. а ось розширені пори з віком починають про себе говорити. Саліцілова кислота в цьому плані повинна працювати на їх зменшення трошки. Не тіште себе надіями, що щось може стерти ваші пори. Зменшити так, але не забрати. В даному випадку ефект є, не значний, але є.

Можливо, у дівчат в кого пори більш виражені, помітніше буде результат.

Моя думка, цей гель (буду його називати все ж таки - гель) підійде для жирного типу, проблемної шкіри. Для вікової - я б радила утриматися.

Думаю, не варто говорити, що цей засіб НЕ розрахований для демакіяжу. Але задля вашого збереження шкіри обличчя я зробила експеримент і показала настільки важко змити навіть самі звичайні декоративні продукти, не стійкі цим гелем.

Тому заздалегідь проводимо демакіяж вашим улюбленим засобом для цього, а вже потім вмиваємося Revitalift Vitamin C Cleanser.

Дякую за увагу 😘. А на черзі буде сироватка, яка у багатьох "не доживає" до кінця.. Подивимося, що ж у мене з нею😏.

З любов'ю, Ксенія ✨

нажаль, я довірилася інформації на сайті MAKEUP і не перевірила її стосовно - "не тестувалося на тваринах".

Не робіть так люди! писати можуть все, що завгодно.

Дані сайту PETA говорять інше.