Alina_Demchenko

L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss : для тих хто полюбляє ніжні образи

L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss : для тих хто полюбляє ніжні образи
L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss : для тих хто полюбляє ніжні образи
L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss : для тих хто полюбляє ніжні образи
L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss : для тих хто полюбляє ніжні образи
L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss : для тих хто полюбляє ніжні образи

На піку популярності Maybelline New York Lifter Gloss, всі ми позабули про старий Glow Paradise Balm-in-Gloss від L'Oreal. З'явившись на ринку, він трошки випередив свій час і не здобув потребною популярності, хоча всі задатки в нього були.

Для мене це блиск, який саме мені, показав що подібний продукт, це не про волосся на губах та яскраві блискітки, а саме про комфорт з додаванням кольору. І хоча я дарувала постійно його мамі, але це не означає, що на собі я його не затестила. На фото відтінок 412 Heighten. На моїх губах він виглядає не так насиченно, через рідний пігмент, але наче вирівнює загальний тон моїх губ. Підтон доволі нейтральний, то ж підійде як для теплої шкіри, так і холодної. В колекції є і прозорі і більш пігментовані відтінки.

Що ж мені так сподобалось в цьому продукті?

По-перше це аплікатор. Він доволі схожий на ті, що є в L'Oreal Paris Rouge Signature, але тут він має "талію" і чимось схожий чи то на губки, чи то на вісімку))) Аплікатор легко наносить блиск, повторючи без проблем контур губ. А завдяки виємці в ньому - розподіляється помірна кількість продукту. Він м'який, не дратує губи, а завдяки загостреному кінцю, профарбовує все що потрібно ( на фото в каруселі можна побачити аплікатор в порівнянні з моїми губми, а вони в мене не великі).

По-друге мені сподобалась текструра. Вона не липка, кремодібна . Не дивлячись на те що вона трошки жирненька, на губах вона не сильно відчувається. А ось що дійсно відчувається так це невеличкий холодок. Так, цей продукт з легким ефектом об'ємом, наче легкий плампер. Але для мене це схоже саме на охолодження, яке так необхідно у літній період. Він наче освіжає губи. Прям дихати стає легше.

По-третє - зволоження. В мене і зараз є блиски в колекції і деякі мають легке зволоження. Але ось в цьому засобі - воно помітно. Губи гарно зволожені, м'які, приємні на дотик, та й на зовнішній вигляд нічого такі. Так як блиск доволі довго може знаходитись на губах - він не сушить і ефект зволоження тримається весь цей час. Доречі так як він не сильно липне, то блиск навіть витримує чай/каву/сік. Чізбургер що правда не витрумує ... Шкода авжеж.

Тож якщо ви полюбляєте Lifter Gloss або Kiko Milano 3D Hydra Lipgloss - цей вам теж сподобається.

L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss : для тих хто полюбляє ніжні образи
L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss : для тих хто полюбляє ніжні образи
L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss : для тих хто полюбляє ніжні образи
L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss : для тих хто полюбляє ніжні образи
L'Oreal Paris Glow Paradise Balm-in-Gloss : для тих хто полюбляє ніжні образи