MAXIMOVA🌷

Олія для губ Very Berry

Олія для губ Very Berry

Олійка мені дуже сподобалась. Вона за відчуттями не як блиск, в саме - олійка! Під час нанесення відчувається приємна консистенція, не густа і комфортна. Губам надає прозорого блиску, не розтікається і не липне.

Продукт доглядає за шкірою губ, прибирає сухість і подразнення, має заспокійливу дію, трохи розрівнює рельєф через зволоження та поживність олійки, надає еластичності і пружності. На смак - без смаку😊

Все це завдяки натуральним інгредієнтам, що доглядають за шкірою губ:

  • олійка збагачена маслом какао
  • олією жожоба
  • містить вітамін Е

Олійку використовую коли просто хочеться зволожити губи або коли вони сухі чи подразнені. Також люблю наносити її перед макіяжем губ стійкими матовими формулами, адже олійка досить швидко згладжує всі сухості. Подобається наносити її на ніч перед сном, тоді зранку губки наповнені і пружні🧡

Олія для губ Very Berry
Олія для губ Very Berry

Погодьтесь, дизайн флакону дуже цікавий, ніби вирізаний з прозорого льоду, а середина заповнена кольоровю олійкою.

Доречі, в лінійці представлено 5 видів:

🍓 Strawberry - як хрустка полуничка з грядки

🥥Coconut - як свіжий кокос

🍏Apple - як соковите зелене яблуко

🥭Alfonso Mango - як мангове пюре

🫐Verry Berry - наче ягідний джем

Моя олійка Verry Berry пахне дуже приємно, солоденькою цукерочкою чи солодким джемом. Впевнена, кожен вид олійки дуже ароматний і приємний.

Я дуже задоволена дією даного продукту. Це візуально красивий флакон з цікавим дизайном і прекрасним наповненням. Використовую щоденя, розхід досить економний.