Limoni

Битва Baccarat Rouge 540 з клонами: Red Temptation, Fabien Marche Black Bright Star, Apres l'Amour

Битва Baccarat Rouge 540 з клонами: Red Temptation, Fabien Marche Black Bright Star, Apres l'Amour

Відразу зазначу: в цьому огляді не буде прямих підробок (імітація флакону та вмісту), відливантів з каністр під гаслом «та ми з того самого заводу купуємо парфуми, що оригінали», парфумів по номерах.

Лише бренди, котрі «надихнулися» звучанням такого культового аромату.

Парфумерним снобізмом не страждаю, бо маю в колекції La Rive, які вважаю дуже і дуже якісними як на свою ціну. Тому обʼєктивно оціню ціна-якість-очікування.

Не кожен готовий віддати тисячі за аромат, тим більше, коли є досить гідні альтернативи. Тому пишу цей пост, щоб ви змогли для себе обрати.

Посилання на огляд та розпакування творінь Франсіса Кюркджяна:

  • Baccarat Rouge 540 Maison Francis Kurkdjian
  • Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum Maison Francis Kurkdjian

https://club.makeup.com.ua/post/43308/

Zara Red Temptation вважається найпопулярнішим в світі аналогом Baccarat Rouge 540 Maison Francis Kurkdjian.

Якщо шукаєте Baccarat Rouge 540, то вам потрібно саме версію “Zara Red Temptation”, бо тільки як аромат завірусився, вийшли фланкери “summer”, “winter”, “floral” але це вже не те.

На мій ніс цей аромат навіть більше нагадує Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum, в них спільним є сильне звучання кедру та шафрану, тоді коли класична Baccarat Rouge 540 є більш повітряною та цукровою.

З часом звучання кедру стає все солодшим і аромат розкривається ніжним звучанням. Стійкість більше 7 годин, в середньому близько 10 годин.

В шлейфі абсолютно однакове звучання. Але який в них шлееейфище, краса!

Як відмінність можу зазначити багатшу амброву базу і значно вищу в стійкість оригіналу. Але Zara - найближчий аромат з усіх, що я пробувала.

Схожість з Baccarat Rouge 540: 4/5 (більше схожі на версію екстракт)

Стійкість: 4/5

Загальна оцінка: 4

Не взяла його в колекцію, але кілька разів тестувала. Концентрація дуже легка, по-факту це не eau de Toilette, а eau de Cologne.

Яке від нього враження: наче на склянку води бризнули Baccarat Rouge 540 і кинули кілька квіток. Дуже дзвінкий і прозорий аромат. Тут немає бинтів чи йоду, а саме цукрові півники і прозорі квіти.

Аромат не дасть шлейфу і більше 3 годин сумніваюсь, що буде звучати. Сидить дуже близько при шкірі.

Схожість з Baccarat Rouge 540: 2,5/5 (дуже слабкий аромат)

Стійкість: 2/5

Загальна оцінка: 2,5

Аромат в форматі масла, через це сидить близько при шкірі і шлейфу не дає. Парфуми дуже густі і солодкі з нотою паленого цукру, шкода, що не дає обʼємності та дифузності, стійкість на шкірі близько 4 годин. В теплу погоду трошки більше буде розкриватися.

Флакон якісний, не протікає.

Проблема в тому, що аромат дуже красивий, а стійкості і шлейфу бракує (я люблю щоб була від 8 годин хоча б). Вони є в форматі спрею-парфумів Fabien Marche Alchimiste Sh540, можливо вам такий формат більше підійде і там буде кращий шлейф. Але всюди, де я бачила тестер - він був пустий, бо рік тому був справжній бум на цей аромат.

Лайфхак: Саме масляні я використовую як базу під нанесення аромату, щоб збільшити стійкість парфумів - треба парфуми в спреї наносити на крем/лосьйон/та хоч вазелін (я беру ці масляні парфуми під Zara Red Temptation), бо такі текстури утримують частинки аромату довше за шкіру.

Як варіант щоб кинути в сумочку і оновляти досить непоганий варіант за свою маленьку ціну (175-220 грн.)

Схожість з Baccarat Rouge 540: 3,5/5 (солодші за BR540)

Стійкість: 3/5

Загальна оцінка: 3,5

Оновлення відгуку:

Fabien Marche Alchimiste Sh540 (2 фото)

Знайшла новенький тестер, отож можу його повною мірою оцінити.

Аромат той самий, що і в масляній версії - загалом можна описати так: дуже солодка Zara Red Temptation (карамельні півники і хвоя/кедр). Мені надзвичайно приємний аромат, але знову ж дуже погана стійкість - близько 2 годин.

Схожість з Baccarat Rouge 540: 3,5/5 (солодші за BR540)

Стійкість: 2:5

Загальна оцінка: 3

Якщо говорити про аналоги з дорожчої цінової категорії, то в свою колекцію хочу Thomas Kosmala No. 4 Apres l'Amour, він мене вразив!

Цей аромат схожий настроєм на Baccarat 540, але ох, як в ньому відчувається якість ніші. Якщо маєте бюджет на нього, то дуже раджу звернути увагу. Він як холодна Baccarat, навіть складно описати який він незвичний. На чоловіках він фантастично розкривається, але абсолютно бачу його і на жінках.

Схожість з Baccarat 540: 4,5/5

Стійкість: 5/5

Загальна оцінка: 4,5

Чому не все 5? Бо Baccarat це Baccarat, всі схожі аромати це лиш намагання його відтворити. Хай би як його не любили чи обожнюювали, він став легендою і рівним 5/5 йому немає. Але є аромати, які на ніс і не відрізниш, якщо не обкластися аналогами і не порівнювати почергово.

Залишаю вам ще більший перелік ароматів, яких вважають схожими на Baccarat 540:

  • Instant Crush Mancera (дуже хочу його затестити)
  • Lattafa Perfumes Ana Abiyedh Rouge
  • Cloud Ariana Grande
  • Burberry Her Burberry
  • Stramonio V Canto
  • Spirito Fiorentino Tiziana Terenzi
  • Amore Mio Garden of Delight Jeanne Arthes
  • Bibliotheque de Parfum Ultimatum
  • Afnan Violet Bouquet
  • La Rive Elegant woman
  • Zara Red Temptation
  • Fabien Marche Black Bright Star
  • Fabien Marche Alchimiste Sh540 Extrait de Perfum Масляні парфуми, 10 мл (флакон-роллер)
  • Fabien Marche Alchimiste Sh540
  • Thomas Kosmala No. 4 Apres l'Amour

Поділіться в коментарях яке ваше ставлення до Baccarat 540? Чи купували аналоги?