Tanserb

Міст для тіла Bali Black Coconut Sands Bath & Body Works

Міст для тіла Bali Black Coconut Sands Bath & Body Works

Місти для тіла дуже люблю використовувати влітку. Я живу в тому регіоні, де літом дуже спекотно (південний схід України), тому звичайні парфуми у спекотну погоду дратують. Їм на заміну приходять місти.

Міст для тіла Bali Black Coconut Sands Bath & Body Works

Місти для тіла це і парфумований продукт й продукт по уходу за шкірою. Концентрація парфюма в ньому невелика. Тому, міст можна назвати дуже легкою “лайт” версією туалетної чи парфумованою води. Аромат на шкірі триває набагато менше, ніж у парфумів. На мені не більше 2-х годин. Але у жарюку міст не задушить а ні власницю, а ні оточуючих людей. А ще місти наносяться на шкіру такою собі вологкою хмаринкою та зволожують її. Тому, спреї для тіла відносяться ще й до доглядової косметики

Аромат мого спрея від Американсього бренда Bath & Body Works називається “ Bali Black Coconut ”. Це аромат для жінок, вийшов у 2020 році, позиціонується як фужерні.

Ноти аромата – Кокосове молоко, Мускус, Пісок, Морська сіль

Аромат цього місту солодкий, літній, позитивний. Солірує в ньому, звичайно кокос. Він доволі солодкий, яркий, але не надто нудотний, не набридливий (як іноді буває з кокосом). Кокос відтіняють нотки морскої солі та мускуса. Але вони тут грають, явно, другорядну роль. Наче п’єш солоденький коктейль піно коладу на березі моря, а вітер доносить до тебе солоний бриз з теплого, гарно прогрітого на сонці моря. А ти лежиш у шезлонгу та насолоджуєшся літнім відпочинком, сонцем та безтурботністю. А ось сходить цей міст дуже ніжною та лагідною ваніллю

Дуже позитивний, кокосовий, літній міст.