Ірина 🦋

Нішевий парфум з ароматом зефіру та … Біопароксу

Нішевий парфум з ароматом зефіру та … Біопароксу

Від французького парфумерного будинку Parfums de Marly у мене вже було кілька пробників, на жаль жоден з них не справив такого враження, що мені захотілося купити флакон.

Я люблю солодкі, ванільні, ягідні аромати. Тому дивлячись на ноти парюму, очікувала що це буде ванільно-ягідний зефір 🍡, можливо щось в дусі цього парфуму https://club.makeup.com.ua/post/33732/ , згодна була навіть на ягідну жуйку

Oriana Parfums de Marly - це парфум для жінок, він належить до групи квіткові фруктові солодкі, випущений у 2021 році. Oriana було створено Nathalie Lorson і Hamid Merati-Kashani.

Початкова нота: Бергамот, Грейпфрут, Мандарин 🍊
Нота серця: Апельсиновий цвіт, Малина, Чорна смородина 🫐
Кінцева нота: Амбрета, Збиті вершки, Зефір, Мускус 🍡

Але для мене в цьому ароматі найбільше апельсинового цвіту, який я не люблю, цей аромат дуже схожий на Kilian Paris Love Don`t Be Shy ( і це не тільки моя думка), просто Oriana тихіша його версія.

Аромат дуже солодкий, пудровий як я люблю, але в ньому є нота Біопароксу (спрей від застуди), через цю ж ноту в Love Don`t Be Shy, я теж не змогла ним користуватися. Коли я купувала пробник Kilian у деяких відгуках на парфумерних сайтах мені зустрічалася згадка про це, але я вже тоді навіть забула як пахне цей спрей, можливо якщо ви ніколи ним не користувалися, то навіть не зрозумієте і у вас не буде такої асоціації. Але я як тільки нанесла парфум на себе, відразу її почула 😝 Апельсиновий колір + біопарокс зробили ці два парфуми для мене просто не носими🤪, мене від нього нудило, не змогла використовувати жоден з цих пробників, віддала подрузі.

Так, перед покупкою Oriana, я бачила у відгуках про схожість цих двох ароматів, але в деяких відгуках його так смачно описували 🍧, що я сподівалася, що саме цих двох нелюбимих мною нот я не почую. До речі ягід 🫐 або цитрусів 🍊 я в ньому не почула, мускусу настирливого теж, але для мене занадто білоквітковий

Причому якщо Kilian я ще давала шанс і намагалася його розносити, навіть був момент він мені сподобався, але останній раз я нанесла його перед поїздкою в машині 🚘, буквально 2 пшики з пробника, і всю дорогу їхала з відкритими вікнами мені було погано фізично 😔.

Тому коли при першому нанесенні Oriana я почула цю схожість, мені цього було достатньо, щоб не мучити свій організм, а відразу його передарувати 🎁

Love Don`t Be Shy вважається дуже сексуальним парфумом, але серед мого оточення чоловіків він нікому не сподобався 🤷🏻‍♂️

Нажаль ці парфуми теж не виникло бажання купити флакон 😕

🌸Meliora Parfums de Marly

Початкова нота: Листя чорної смородини, Червоні ягоди, Чорна смородина
Нота серця: Іланг - іланг, Конвалія, Троянда
Кінцева нота: Ваніль, Мускус

Цей аромат був з перших, я люблю ноту смородини, дуже його хотіла, він гарний, але в ньому мені не сподобалася нота конвалії! Її в парфумерії я не люблю, помітила, що ті ноти які не люблю, в парфумерії відчуваю завжди дуже яскраво, навіть якщо інші їх не помічають. Також на цей парфум дуже схожий мій улюблегий Lalique Amethyst про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/32648/ але Amethyst мені подобається більше, в ньому немає цієї ноти конвалії, а за стійкістю та шлейфом вони не поступаються Meliora, а різниця у вартості в кілька разів 💸

🌸Parfums de Marly Cassili

Початкова нота: Болгарська троянда, Білі квіти, Червона смородина
Нота серця: Мімоза, Петалія, Плюмерія, Слива
Кінцева нота: Боби тонка, Ваніль, Сандал

У деяких відгуках його описували як щось ніжне, кремове, персиковий йогурт, пудровий… на мені це квітковий аромат, ніякого персика та йогурту, пудровості немає, звучить трохи ретро навіть чи помадно. В кінці пахне як якийсь доглядовий крем. Цей виявився ну зовсім не мій аромат, навіть пробник до кінця не змогла використати, хоча на нього були великі надії

🌸Parfums de Marly Delina

Початкова нота: Бергамот, Лічі, Мускатний горіх, Ревінь
Нота серця: Ваніль, Мускус, Петалія, Півонія, Турецька троянда
Кінцева нота: Білий кедр, Кашмеран, Ладан, Таїтянський ветівер

Найпопулярніший аромат у бренду, дуже шлейфовий і стійкий, заповнює собою весь простір, для тих, хто любить голосніше і яскравіше з ним ви не залишитеся непоміченою

Основні ноти які чую це троянда, лічі, ревінь та троянда. Зі схожих ароматів (не клони) Very Good Girl Carolina Herrera, Delilah Maison Alhambra, Dancing Queen Haute Fragrance Company HFC

🌸Parfums de Marly Delina La Rosee

Початкова нота: Бергамот, Груша, Лічі
Нота серця: Водяні ноти, Квіткові ноти, Півонія, Турецька троянда
Кінцева нота: Білий мускус, Ветівер, Деревинні ноти

Полегшена версія класичної Delina, вже не така солодка, в неї додали акварельності, чистоти, шлейф вже теж буде поменше

А ви пробували якісь аромати Parfums de Marly?