MAXIMOVA🌷

Занурся в солодку атмосферу

Занурся в солодку атмосферу

І зараз хочу розказати про піну для душу

Sovka Skincare Fruit Rainbow Shower Foam. Розпочну з загальних характеристик:

  • об'єм 200ml
  • формула без спирту
  • аромат фруктовий
  • класифікація: натуральна косметика
  • країна ТМ і зроблено в Україні🇺🇦

Флакончик має яскравий дизайн і зручну помпу, яка утворює ніжну піну з легким голубим відтінком. Піна дуже ніжна на дотик і приємна до шкіри. При використанні разом з мочалкою збивається трошки в плотнішу консистенцію і доре очищує шкіру. Неймовірно легка у використанні. Після душу не залишає сухості чи стянутості шкіри.

Занурся в солодку атмосферу

Це сильна сторона бренду👌 Пінка Fruit Rainbow має запах солодкого джему або приємної ароматної цукерочки з ваніллю😍 І головне, що насиченість запаху якраз в міру. Під час використання звучить яскраво з бурхливими ягідно-солодкавими нотками. А після душу на тілі залишається ледь помітні аромат чистоти. Особисто мені дуже дуже подобаються такі запахи, особливо влітку!

Продукт класний! Однозначно вартий уваги! Особливо мені імпонують яскраві тона засобів бренду влітку, а взимку такі веселі радужні продукти будуть піднімати настрій та змивати морозну хандру😁

Пінка чудова! Ціна доступна, зараз якраз ще й акційна ціна - 140 грн🔥 До того ж підтримати українського викробика - це плюс в карму та економіку країни😉 Рекомендую