SomovaFM

Трішки про сприйняття себе #lovemakeupclub

Трішки про сприйняття себе #lovemakeupclub

У дитинстві невпевненість в мене могло викликати те, що у інших дівчат гарніші або дорожщі речі, кружки, які тоді не могла собі дозволити моя родина. Але намагалась не надавати тому значення та компенсувати все аби виділитись своїм розумом, бо дитиною я була не дурною.

У більш старших класах почалась погоня за косметикою. Прищі, які треба було скривати, небажане волосся на тілі. Проте булінгу, як такого, у нашій школі не було. Кожна була зайнята собою та намагалась робити з собою що могла у той час 😅

У студентські роки я почала подобатись собі більше, здебільшого це було через увагу хлопців. Постійні компліменти, коли подруги приходили і розповідали як якийсь граний парубок за мене питав. Та ви що - впевненість у собі зростала. Я була ще тією кокеткою. Це зараз я розумію, що то було не вірне ставлення до життя та себе. Моя самооцінка не має залежати від інших.

Трішки про сприйняття себе #lovemakeupclub
Трішки про сприйняття себе #lovemakeupclub
Трішки про сприйняття себе #lovemakeupclub

Це зараз дивлячись на ці фото - я бачу дійсно кралю, але навіть тоді я не завжди собі подобалась. Моє підборіддя, ляхи, дупця - в якісь моменти все це здавалося меня не гарним.

Ви не уявляєте, як то набрати не 5 чи 10кг, а більше 30кг за декілька місяців, ще й при моєму зрості 156см. Я була у відчаї. Я не подобалась собі, як я могла подобатись комусь. Мені сумно було дивитися у дзеркало, та й в увесь одяг свій тупо не влазила🙈. Фото мене в телефоні стало меньше, а їжі та тварин моїх - більше. З того моменту моя впевненість стала залежить від мого фізичного зовнішнього стану. Я рідко виходила з дому, намагалась не фарбуватися та не привертати до себе увагу якимись нарядами (а я люблю принарядитися).

Наразі мені вдалося скинути немало кг з того часу і я собі більш-меньш подобаюсь, хоча ще ніколи мені не було так тяжко скинути зайві кіло. Попереду ще багато фізичної роботи над собою. Проте зараз, чим довше я дивлюсь на себе і живу з собою у такій формі, тим більше починаю себе сприймати та думаю про інші свої якості. Я розумна, кумедна, а мій сарказм то окремий вид мистецтва. Коли роблять компліменти моїй зовнішності - звичайно приємно, але коли це кажуть про почуття гумору чи сарказм - це набагато більше підіймає мені настрій та надає впевненість😸

Тож, що хочу сказати, дівчата! Любіть себе та сприймайте себе, не шукайте недоліки, сконцентруйтесь на плюсах. Звичайно не припиняючи працювати над собою. Але буде легше впоратись з тими труднощами, які ви бачите в собі, коли сконцентруєтесь на своїх перевагах 💖

#lovemakeupclub