alena.rosee

MermadeLooksLike або Улюблений крем

MermadeLooksLike або Улюблений крем

Про ці креми сказано- пересказано, але я все ж додам ще один відгук на 5 зірок та розповім , який крем з більш дорожчого сегменту , я з радістю замінила цим 🤩

Я була рада, коли MERMADE перезапустили свої кремчики: гарний склад, сучасний дизайн, нема парафіну та мінеральних олій.

✨Пакування: металевий тюбик в картонній коробці , де написана вся інформація

✨ Консистенція: густий білий крем

✨ Запах: всієї серії парфумів Шампань (ні не так як серія для душу) і парадокс , саме парфум Шампань я не люблю , а цей крем просто любов (як і вся серія Шампань з іншим ароматом 💕)

✨Ефект: я люблю цей крем за ефект , він зволожує , але не залишає липкості .

Ідеальний і на день, і на ніч, вночі руки не жирні , але зволожені , вдень я беру трошки менше крему , руКи не липкі , але і не сухі (багато мию руки тому крем потрібен і вдень) . 🤭

Кутикула з цим кремом охайна.

✨То ж з яким кремом більш дорожчого сегменту можу порівняти ? Авжеж з тими якими користуюсь давно , це креми Loccitane французького бренду , які мають різні креми саме з каріте різного % співввдношення в складі . І порівняв склад з своїм кремом , я побачила що він майже ідентичний , так у локсітан та є ще трошки більше корисного , але .. і цінник вище.

💜Тому питання до читачів : який крем порекомендуєте спробувати , а точніше з яким ароматом ? Дивлюсь на бойфренд чи вандер 💕 а може почекати новинки ?)

💕 І ще питання : мабуть ви помітили , що я додала хештег MermadeLooksLike , така ідея з'явилась випадково , тому недовго думаючи, візьміть перший ліпший , який є продукт Мермейд і подумайте , з чим він асоціюється не повтороюючі його назву , запах і тд. 🤩

Наприклад, для мене перше асоціація з кремом шампань був леопардовий принт 🤭 і я не думаючи і взяла на фото леопардову косметичку 🤩 А які у вас асоціації з вашими продуктами ? можна і написати , і навіть додати фото по хештегу 🖤