Ta_nyaaaaaaa

Додати губам ніжності допоможе Lipss Lipper у відтінку Rose

Додати губам ніжності допоможе Lipss Lipper у відтінку Rose
Додати губам ніжності допоможе Lipss Lipper у відтінку Rose
Додати губам ніжності допоможе Lipss Lipper у відтінку Rose
Додати губам ніжності допоможе Lipss Lipper у відтінку Rose

Про відтінок Salted Caramel я уже розповідала тут - https://club.makeup.com.ua/post/42953/

Тепер хочу розповісти про ніжнятину Rose 🌹 Саме його я використовую ну практично щодня, влучання у самісіньке серце 💘

Як і попередній блиск, цей запакований у стильну продовгувату коробочку. Тому довго зупинятися не буду.

Додати губам ніжності допоможе Lipss Lipper у відтінку Rose
Додати губам ніжності допоможе Lipss Lipper у відтінку Rose
Додати губам ніжності допоможе Lipss Lipper у відтінку Rose
Додати губам ніжності допоможе Lipss Lipper у відтінку Rose
Додати губам ніжності допоможе Lipss Lipper у відтінку Rose

Сама туба, як і пакування, у рожевих тонах. Аплікатор зручний, а дозується продукт легко завдяки м’якій тубі.

Аромат відсутній, просто пахне косметикою))

Стосовно складу і доглядових властивостей також повторюватися не буду, все це було у попередньому дописі, але хочу наголосити, що Lipper - не лише декоративний засіб, бо має доглядові властивості: живить, зволожує, загоює і захищає тонку шкіру губ вірю УФ. А пептиди та супермолекули додають пружності та зволоження.

Це ніжний рожевий, який гарно підкреслює природний відтінок губ. Він не дуже помітний на губах, тому суттєвого кольору не надасть, лише легкий відтінок. А при тоненькому шарі виглядає прозорим.

Дуже гарно виглядає на губах як в соло, так і в комбо з іншими засобами.

На фото додаю комбо із олівцем Pastel у відтінку 205

Вирівнює поверхню губ, надає їм об‘єму і тривалого зволоження. Не жирний і не липкий, максимально комфортний.

Губи не відчуваються сухими навіть за умови нанесення блиску на олівець, який зазвичай дуже сушить.

Загалом блиск Lipps у відтінку Rose надзвичайно ніжно і природньо виглядає. Такий відтінок пасуватиме всім, вигідно підкреслюючи натуральний колір.

А який відтінок ви найбільше хотіли б спробувати чи можливо уже замовили собі? 😊