Викидушки червня

Викидушки червня

Волосся

Шампунь Comex Ayurvedic Natural

Приємний шамунь з натуральним складом, купую вже не один рік, чередую з засобами з силіконами. Гарно очищає, але не до скрипу. Має приємнай травяний аромат, трохи рідкувату текстуру. Ціна бюджетна, а вистачає надовго, думаю підійде всім типам волосся. Заміню на корейський Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Shampoo вже використовую цю серію теж не вперше, подобається чередувати.

Бальзам Comex Ayurvedic Natural

З тієї ж серї що й шампунь, має ідентичний аромат, також рідкувату текстуру. На моє пористе волосся треба багато наносити для результату. Заміню на корейський бальзамчик Daeng Gi Meo Ri з тієї ж серії що й шампунь, для мого волосся він більше підходить

Викидушки червня
Викидушки червня

Обличчя

Сироватка Relance Hyaluronic Acid + Niacinamide Face Serum

Не зрозуміла цю сироватку, як рідка водичка, для мене недостатньо зволоження ще й залишає відчуття липкості після нанесення.

Гель для вмивання La Roche-Posay Effaclar

Просто обожнюю цей гель, гарно очищує шкіру, не пересушує, приємно пахне. А обьєм який, мені його вистачило на рік.

Допис про цей гель https://club.makeup.com.ua/post/25313/

Однозначно буду повторювати ще

Бальзам для обличчя La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+

Однозначна моя любов. Раджу придбати його всім. Наношу раз на тиждень на обличчя в якості маски на ніч, прибирає всі запалення, вирівнює тон шкіри, гарно зволожує.

Ротова порожнина

Ополіскувач для ротової порожнини Listerine Cool Mint

Гарний ополіскувач, беру вже не вперше, взагалі подобається Listerine планую придбати такий самий

Зубна паста President

Щиро рекомендую, це тепер мою улюблене паста. Склад дуже хороший за таку вартість. Ще подрбається Elemex, але від цієї у мене більше відчуття свіжості.