wowmom

Карамельний нюд, який витримає 1000 поцілунків.

Карамельний нюд, який витримає 1000 поцілунків.

Привіт, красуні!

Я тут нещодавно зрозуміла, що вже декілька років не купувала звичайні кремові помади.

Так вони гарно виглядають, з ними комфортно, але, "трясця", іх постійно треба поправляти.

В цьому плані, для мене "намбер ван" - рідкі, стійкі формули, з якими я не переживаю, як виглядає макіяж губ.

І, особливе, перше місце у моєму серці займаюсь матові помади від Maybelline.

Карамельний нюд, який витримає 1000 поцілунків.

Вражає, що в лінійці дууууже багато віддінків.

Від класичних нюдових кольорів, до яскравих червоних, шоколадних та екстравагантно фіолетових.

Я для себе обрала три віддінки: герой сьогоднішнього допису 65 Seductress, 15 Lover та класичний червоний 20 Pioneer.

У помади зручний спонжик для нанесення. Завдяки йому, можна з легкістю нанести помаду без олівця.

Найчастіша проблема, з якою багато хто стикається при використанні - це липкість.

Так, завдяки цієї властивості, помада так довго тримається.

Щоб липкість не докучала, я спочатку фарбую губи, і десь через хвилинку, беру серветку, та злегка промокую верхній шар.

Липкість зникає, а колір залишається незмінним.

Говорячи про віддінок, то я вважаю, що це просто ідеальний карамельний нюд з легкою рожевою ноткою.

Колір ідеально вписується і в теплі макіяжі, і в нейтральні, і в холодні.

Саме цей віддінок, я купую вже втретє, і буду купувати знов.

Помада витримує все: і поцілунки, і жирну їжу, і чай, і каву, і басейн.

Навіть якщо десь щось зітреться на слизовій, це не дуже помітно, адже віддінок натуральний, і зливається з кольором власних губ.

Змивається вона без проблем за допомогою двофазних засобів для видалення макіяжу. Я, наприклад, використовую масляну міцелярку Garnier.

Maybelline Superstay Matt Ink - це насправді класна стійка помада, а віддінок 65 - то окрема любов.

Щирі рекомендації:-)