alena.rosee

Garden Aurantis | Перше знайомство

Garden Aurantis | Перше знайомство

Всім привіт! 💕

Сьогодні розповім про справжній мейджик-дует , який ідеально підійшов моїй шкірі.

Натискай "Дізнатись більше" 🌿

Garden Aurantis | Перше знайомство

Garden Aurantis Mineral Radiance Essence

Бренд Garden Aurantis для мене донедавна був таємничим, я чула про таку марку, але нічого не пробувала, тому при знайомстві з новими для себе брендами я завжди звертаю увагу на назву .

Мені цікаво чому саме так називається марка і що заховано в сенсі слів.

Тому я одразу подивилась - пошуршала сторінки бренду і знайшла, що ідея назви бренда прийшло до творців марки саме перебуваючі в Індії, біля відомих апельсинових садів, бо ботанічна назва апельсину і є Citrus Aurantium.

Апельсинове дерео у багатьох народах та религіях - це символ щастя, тому дізнавшись таку історію , мені стало ще цікавіще, люблю коли люди вкладають в назви брендів глибокий сенс.

Тож давайте про цей продукт поговоримо)

🌿Пакування: зручний компактний флакон , спрей розпилює м'яко, димкою. Ковпачок не спадає. , об'єм 100 мл, обожнюю такі невеликі формати, не люблю огромні флакони )

🌿Консистенція: рідкий тонік

🌿Запах: легкий, мені пахне трошки трояндовою водою (іона є у складі) та травками, на обличчі не відчувається

🌿Активні інгредієнти:

О цей спрей просто наповнений цікавими компонентами!

💎Мінерали: Цинк, Магній, Мідь - зменшують почервоніння, подразнення, контролюють вироблення природного себуму, додають тонусу та пружності шкірі.

💎Екстракти Імбиря та Полину : це природні антисептики , мають протизапальну дію. (Я колись раніше періодично робила собі з отварів корисних трав кубики травяного льоду для кріо-масажу, то ж для антисептичної дії кубиків завжди додавала дрібку полину, обожнюю коли цей компонент є  в тоніках чи гелях). Також екстакти покращують колір шкіри то тон.

💎Екстакт Кіпрея Флейшера : органічний пребіотик для балансу шкірного бікробіому

💎Пробіотик для захисних фкнцій шкіри та для заспокоєння від подразнень на почервонінь шкіри .

💎Молочна кислота - легка, але якісна ексфоліація

💎Трояндова вода - природне зволоження, сяйво, тонізація, є антиоксидантом.

💚

Aqua, Damascena Rose Flower water, Pentylene glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Trehalosa, Zinc PCA, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Inulin, Alpha-glucan oligosaccharide, Propanediol, Magnesium PCA, Saccharide Isomerate, Artemisia (Artemisia officinalis) Extract, Copper PCA, Hedychium Coronarium Root Extract, Epilobium Fleischeri Extract, Tephrosia Purpurea Seed Extract, Сitric Аcid, Sodium Сitrate

💚

🌿Ефект:

Ефект від цієї есенції не змушує чекати, він є навіть після першого використання. Так було, що коли я отримала цю есенцію, за день я десь зловила алерген (не косметичний) алергіки мене зрозуміють, алергія проявилась і на шкірі, хоч і маю нормальну, не проблемну шкіру, але тоді вона виглядала не дуже))))

Спробував цей засіб вперше просто як спрей, я побачила що через деякий час шкіра стала нормального тону, а висипи що зявились не такими агресивними.

Я почала користуватись цим спрєм кожен день, 2-3 раза навіть, просто розпорошуючи на чисте обличчя і шкіра з кожним разом виглядала все краще. Авжеж це не прям фотошоп моментальної дії, але він дійсно працює і ефект помітний .

🌿То що я можу відмитити саме на моїй шкірі:

- більш рівний тон

- подразнення шкіри проходить моментально майже

- спрей висихає швиденько, фініш на шкірі полуматовий, не липкий

- не конфліктує з кремами

- якщо є прищик може трошки пощипати, .але і прищик не забарюється і пропадає)))

- зволоження мені достатньо

- влітку, коли не хочется перегружати шкіру, також оцінила цей засіб

- з цією есенцією не так швидко з'являються чорні цятки

Я прям дужжжже задоволена таким засобам, рада що у нас знайшла його, у наших виробників. бо раніе зазвичай щось подібне бачила лише у іноземних брендів.

Також в посилочці я знайшла тюбик з очищаючим бальзамом, одразу захотілось і його спробувати.

Garden Aurantis Revitalizing Cleansing Balm

Так як це мінік, то пропустимо пакевання, але тут воно лаконічне та зручне: металевий тюбик.

Взагалі, по виду та аромату мені цей бальзам нагадав Eve Lom, який в мене недавно закінчився і є моїм фаворитом, але цінник ви самі знаєте, тому мені стало ще цікавіше спробувати цей.

Спойлер: і він прекрасний.

🌿Консистенція: бальзамна, мяка, світло-зеленого кольору

🌿Запах: цікавий, мені пахне воском, травами.

💚Активні компоненти:

Вітамін Е та С- для еластичності та тонусу

Екстакти Шавлії - проти почервоніння та зпалення

Біла глина та Діатомова земля - для очищення, вирівнювання тону та мікрорельєву

Макадамія - для зволоження та пружності

Олія лавра - має антисептичну дію

🌿Ефект:

бальзам можна наносити на сухе обличчя , він гарно скользить , ним приємно масажувати обличчя і очищувати одночасно.

Додаю трошки води и змиваю залишки спонжем .

Також бальзам можна наносити і як маску , я не пробувала такий спосіб.

Негативних відчуттів немає від користування , бальзам ретельно та делікатно очищає шкіру від макіяжу та спф.

Мені подобається його наносити і коли шкіра без макіяжу , мені знається він очищує так пори , що пропадають чорні цятки , а після легкого масажу з ним шкіра має рівний тон 🤩

На фото: тон ББ, консилер , олівіі стійкі, блискучий хайлайтер.

Знайомство брендом пройшло суперово, тому можу точно рекомендувати спробувати, бо якість , ефект та склад дійсно люксові 💎