A.

Заспокійливий крем з центелою Needly Cicachid Relief Cream

Заспокійливий крем з центелою Needly Cicachid Relief Cream

Needly Cicachid Relief Cream має свої переваги і недоліки. Для себе я побачила більше недоліків, бо я на лікуванні акне (тобто шкіра буває пересушена/подразнена від активів), але вважаю, що для жирної шкіри влітку цей крем буде хорошим.
Переваги:

  • Містить алое вера і пантенол, які сприяють заспокоєнню шкіри та зменшенню запалень.
  • Надлегка текстура, що добре поглинається.
  • Не липкий.
  • Мені особисто не комедогенний.

Недоліки:

  • Можлива індивідуальна непереносимість окремих компонентів, що може спричинити алергічну реакцію. Мені особисто парфуми засильні. Без алергії, на щастя:)
  • Мені дуже часто його було просто замало.
  • Вартість досить висока за такий розхід. В мене крем закінчився за рекордно швидкий час - місяць. На щастя, я його придбала на знижці.

Загалом, Needly Cicachid Relief Cream непоганий крем. Він чудовий на літо через легкість, особливо для жирної шкіри. Але сильні парфуми та його швидкий розхід для мене означають, що покупку я не повторю, бо потребую чогось поживнішого.

PS. Із відключеннями електрики стало складніше знаходити час на відгуки. Тому тепер вони будуть короткі і по суті (але будуть винятки для тих продуктів, які мене ну дуже зацікавили).