Ксенія 💫

Як гадаєте, що з такого може вийти?

Як гадаєте, що з такого може вийти?
Як гадаєте, що з такого може вийти?

Вітаю, красуні ✨!

Побачила я значить рілс один і ідея його втілення мене не полишала, тим паче нічого понад важкого в ньому не було та й по продуктам там потрібно власне 2 для реалізації, які як раз і мене і були.

Отже, захотілося мені таку красу зробити на губах.

Як було видно з рілс, для його втілення нам знадобиться просто чорний олівець та помада кольору фуксія.

Я взяла Le Crayon Khôl Eyeliner від Lancome (він взагалі у мене один за все життя чорний 😁, не люблю я чорний просто на собі) та помада від L'Oreal Paris Color Riche Matte у відтінку "Ouhlala".

Дії дуже прості та схожі максимально з тими, коли ми були малі та малювали собі контур - як вийде. Але в ті часи, мені здавалося, що я майстер просто та професіонал в цьому 😁

Я малюю контур по принципу : на нижній губі знизу - просто пряма лінія, на верхній - промальовую галочку. Далі всі лінії з'єдную з кутиками губ.

Ставлю олівець ребром до контуру і замальовую, просто веду по краю.

Тут не треба щось надзвичайне вимальовувати, потім все розтушується все одно. На даному етапі треба зробити темний контур з переходом (градієнтом).. ну як вийде).

Можна залишити так 😍, мені вже ну дууууже подобається, але ми підемо далі...

Так як референс у нас - темношкіра красуня, я взяла найтемніший тон по відтінку, що і мене був. Це Malu Wilz - "natural sand".

Ситуeйшин це особливо не врятувало, тому я додала ще темного консилера від Nars (caramel). Але на фото все одно, нажаль, не так темний відтінок передався.

Якщо щось трапилося с контуром зовні, можна легко виправити все: на пензлик набрати тональний та підчистити край.

Далі наносимо помаду.

Тут вже відбувається магія ✨. Поєднання чорного та яскравого для мене це виявилося просто неймовірно гарно 😍.

Я не робила губи матовими глухо, моя душа як завжди пішла "впляс" і я додала трошки блиску.

Я не знаю, як вам, але я особисто просто в захваті була від процесу. Це так захоплюєче! Градієнт мені завжди подобається на губах, але таке яскраве комбо мене підкорило❤️‍🔥.

Вкінці мені було все мало 😂 і я взяла цей блиск https://club.makeup.com.ua/post/8159/

з блискітками, який сяє різними переливами, і додала на серединку . Ну гуляти так гуляти 😁!

(про інші відтінки цих класних блисків читайте тут

https://club.makeup.com.ua/post/36401/ ).

Як вам? Цікаво послухати вашу думку 😃

Продукти, що використала додаю.