krislemly

Joko Blend | Гель для інтимної гігієни

Joko Blend | Гель для інтимної гігієни

Привіт, дівчатка!) Сьогодні розповім про засіб який живе на моїй поличці в ванній кімнаті вже давно - Intimate Hygiene Gel від Joko Blend.

Гель представлено у флаконі циліндричної форми, дизайн мінімалістичний, нічого лишнього.

Дозатор спочатку був закручений, я викрутила його для використання, але для транспортування його можна закрутити назад.

Працює він плавно і за одне повне натискання видає оптимальну порцію засобу.

Joko Blend | Гель для інтимної гігієни

Консистенція гелева, м'яка та приємна.

Колір прозорий без різних домішок типу перламутру.

Аромат легкий, косметичний, майже не відчувається, що для мене є вагомим плюсом.

Особливості гелю для інтимної гігієни з іонами срібла від бренду Joko Blend:

- іони срібла вирізняються бактерицидними, антисептичними і цілющими властивостями;

- олії іланг-ілангу та пальмарози заспокоюють слизову оболонку і відновлюють гідроліпідний баланс;

- екстракт троянди зволожує, усуває сухість та інший дискомфорт;

- формула не містить SLES, SLS, парабенів, барвників та інших алергенів.

Цей гель дуже зручний у використанні, він ніжний і легкий. Він делікатно очищає, не щипить і не дратує шкіру (але не забуваємо про те, що все індивідуально).

Алергічної реакції, сверблячки, роздратування, сухості або інших негараздів не викликало. Також хочу відзначити, що гель чудово заспокоює шкіру після епіляції.

Гель справді дуже комфортний, тому це вже не перший мій флакончик і думаю не останній.