AsyaFox

Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara Моделювальна туш для брів

Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara Моделювальна туш для брів

Привіт, це Ася! На огляді Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara Моделювальна туш для брів у прозорому відтінку.

Почнемо з опису від виробника:

".....Ваші брови матимуть одночасно і насичений натуральний колір, і чітку красиву форму.Моделювальну туш розроблено спеціально для прекрасних панянок, які прагнуть бути не тільки модними і сучасними, але й природними. Тому за допомогою Brow Drama Sculpting Brow Mascara ви можете профарбувати і зафіксувати волоски, надавши їм виразності, не зробивши брови надмірно театральними...."

Спосіб використання: наносити за допомогою щіточки-аплікатора на попередньо скориговані брови, здійснювати короткі рухи-мазки по напряму від внутрішнього кута ока до скроні. Потім розчесати брови і надати їм форми (за допомогою цієї ж щіточки).

Мій відгук

Якщо коротко, даний продукт у прозорому кольорі це повний провал що не має сенсу. Чому так? Є декілька кольорів цієї туші, і один з них прозорий. Фунцією є натуральне промальовування брів і їх укладка, і якщо йдеться про кольорові варіанти, то туш відпрацьовує ідеально, створюючи описаний вище ефект. Тобто бровки стають більш виразні, аккуратно промальовані. Коли ж йдеться про прозору туш, єдиним варіантом її використання є укладка, тобто засіб вже сприймається як гель.

Що ми маємо на ділі?

Я наносила туш дуже густо, прочісуючи по росту та проти росту, але навіть це не дало мені нормальної фіксації. Перші 10 хв брови ще стоять у "вірному" напрямку, але згодом, ефекту наче і не було, навіть на дотик брови наче на них немає жодного продукту фіксації.

Мій вердикт: даний продукт у прозорому кольорі провальний, але може підійти для тонких та слухняних від природи брів для ефекту "зволоження та зачесаності", за вартість цієї туші можна взяти чудовий гель для брів з сильною фіксацією. Або ж краще беріть кольорові варіанти даної туші, адже вони чудові.

Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara Моделювальна туш для брів
Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara Моделювальна туш для брів