ANN_DI

Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками від Hollyskin

Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками від Hollyskin

Вчора прочитавши пост Missmili про маску Hollyskin, я зрозуміла що вона мені терміново потрібна.

Під вечір оформила замовлення, зранку вона вже в мене. Ось за це я і обожнюю MAKEUP Club 🤍

Так ось мої враження про неї :

  • 1. Ефективність: Ця маска дійсно ефективна. Вона значно зменшує набряки, надаючи обличчю більше пружності.

  • 2. Склад: Я особливо ціную натуральний склад маски, який включає каолін для глибокого очищення і насичення шкіри киснем, а також екстракт артишоку і центела азіатська для підтримки шкіри та боротьби з сухістю.

Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками від Hollyskin
Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками від Hollyskin
  • 3. Зручність в застосуванні: Маска має приємну текстуру, ніжну, кремову. Вона легко наноситься. Відчуття свіжості і комфорту відразу після застосування додає додаткових вражень.

  • 4. Активні інгредієнти : Наявність бісабололу для зменшення запалення та спіруліни, яка зменшує видимість пор, робить цю маску унікальною.

  • 5. Загальне враження: Тепер ця кроха буде завжди в моїй косметичці. Легка, приємна, має гарний аромат. Я задоволена результатом. Вона зменшила набряк, зняла запаленн. Я задоволена на 100% 🤍

Фото і справді не передає той ефект, але він неймовірний ♥️

10 із 10 ⭐️