Vikulyk

Як вплинула сироватка для росту на мої брови

Як вплинула сироватка для росту на мої брови
Як вплинула сироватка для росту на мої брови

Сьогодні покажу ефект на моїх бровах з сироваткою Cherish , тому тисни "дізнатись більше", щоб по бачити, який ефект я отримала.

Почну з упакування: воно досить гарне і якісне, я користуюсь сироваткою, більше ніж 2,5 місяці, нічого не облізло, виглядає все гідно і я би навіть сказала розкішно. Думаю ви зі мною, погодитись, що вечірня рутина з такою красивою баночкою буде приємніша.

Як вплинула сироватка для росту на мої брови
  • Аплікатор зручний, м'якенький, сироватку наносить тоненьким шаром, а більше і не треба, адже не від кількості нанесеної рідини, а від регулярності залежить ефект.
  • Склад тут доволі безпечний і збагачений доглядовими інгредієнтами: біотин, вітамін е, женьшень, календула, пантенол.
  • Аромат легкий, але якщо приставити до носа сироватку, то він такий наче запах сірки, тобто можна сказати, що хімічних складників сюди не додали, нам їх і не треба.

Ефект на брівках:

  • Відчуття від використання приємні, не має жодних побічних ефектів, наче просто помахав водичкою і все.
  • Засіб не залишає липкості чи дирного сліду.
  • Брови стали більш виразними, кожна волосинка плотніша І темніша.
  • Також бачу хороший ефект в плані подовження.
  • Нові волоски теж з'явились, особливо помітні поміж інших.

В мене були прорідження в брівках, і вони теж практично заросли, що дуже потішило.

Висновок. Мені сподобалась сироватка для брів, адже вона дійсно працює і сповна безпечна. Доречі, я колись розповідала про сироватку для росту вій від цього ж бренду і за стільки часу в мене не було ефекту відміни, війки досі в доброму стані. Тому бренд став для мене відкриттям, адже засоби працюють дуже лагідно і ефективно.