MAXIMOVA🌷

Туш Pastel Show Your Look Mascara

Туш Pastel Show Your Look Mascara

Упакування оформлено в яскраву коробочку💜 Всередині якої є сама туш цікавої видовженої форми бо боках, а також дві планшетки з наліпками, якими можна на свій смак кастомізувати флакон. Ну це ж весело, правда?🤩

На відео розпаковка та оформлення туші наліпками. Найголовнішою окрасою виявились коти, особливо сподобався пухнастик, що заглядає в коробку. Мій кіт завжди так робить😁

Туш Pastel Show Your Look Mascara

До/після😁 мене дуже тішать ці наліпки і вигляд флакону після апгрейду😍

Користуватись нею зручно, не дивлячись на незвичайну форму. Щіточка силіконова, має форму ялинки. Обмужувач працює добре, набирається якраз потрібна кількість туші. Сама щіточка гнучка, досить зручна, не царапає око.

До кожної нової туші потрібно звикнути і підлаштуватися. З цією довго «гратись» не прийшлось, вимальовувати вії нею не складно. На відео можете ближче роздивитись щіточку.

Свіжа туш трошки рідкувата але фарбує гарно. На цих фото вії намальовані одразу після відкриття.

Вже через недільку вона трохи підсихає і через це швидше сохне на віях і відповідно вони швидше фіксуються.

Що можу сказати по її ефекту:

  • вона гарно розділяє вії і подовжує
  • я щипцями завжди підкручую вії, туш цей завиток фіксує
  • піднімає вії і відкриває погляд
  • можна зробити легкий природній ефект в один шар і більш яскравий у два шари
  • нашаровується легко без комочків
  • колір чорний насичений
  • не подразнює очі
  • завдяки зручній щіточці не забруднюється повіка (лише трішки поставила плямок, на фото видно)
  • протягом дня добре тримається, під вечір може з’явитись пару осипашок в межах норми
  • змиваю гідрофільною олією або міцелярною водою

Така туш чудово підійде, як підліткам так старшим дівчатам, які люблять класну веселу косметику! Чудовий варіант для презенту, адже вже є красиве пакування.

Якщо ви хотіли спробувати цю туш, зараз саме час - наразі діє акційна ціна 166 грн замість 248 грн!!! Встигніть замовити😁