Missmili

Базовий набір від корейського бренду Pyunkang Yul.Огляд популярних засобів

Базовий набір від корейського бренду Pyunkang Yul.Огляд популярних засобів

Взагалі це мій другий набір ,купувала за знижкою тому не змогла відмовити собі у двух наборах😅

1.Пінка для вмивання-м‘яка ніжна пінка,використовую і вранці і ввечері,має низьке ph,очищає якісно,але не сушить і не стягує шкіру .Дуже добре єю вмиватись після очищення з гідрофільним маслом)Пінки в 30 мл як мінімум вистачить на місяць користування 5/5💜💜

2. Тонер з екстрактом астрагалу-Бестселер бренду!Має доволі густу,як для тонера консистенцію,масляну,більше схоже на ессенцію чи сировотку.Тонер заспокоює,розглажує і зволожує шкіру,дуже комфортний засіб якщо шкіра подразнена чи після пілінгу або кислот.Також виробник обіцяє загоювальну і освітлюючу дію,такого не помітила,але в цілому тонер виправдовує свої позитивні відгуки 5/5💜💜

3.Крем для обличчя-один з найкращих кремів який я мала))має відновлювальні властивості,добре зволожує і заспокоює шкіру,не має запаху,а консистенція наче легка але при цьому гарно живить шкіру.Шкіра на дотик ніжна,зволожена,шовковиста)5/5💜💜

Базовий набір від корейського бренду Pyunkang Yul.Огляд популярних засобів
Базовий набір від корейського бренду Pyunkang Yul.Огляд популярних засобів
Базовий набір від корейського бренду Pyunkang Yul.Огляд популярних засобів

Підсумок такий-як базовий догляд ці засоби підійдуть напевно будь-якому типу шкіри,ніякої аллергії чи висипань після використання не було,шкірі було комфортно і приємно під час використання!Чудес звичайно не варто очікувати,але як якісний,комфортний базовий догляд за шкірою Pyunkang Yul мене дуже порадував,хотілось спробувати більше їх засобів))💜💜💜