alena.rosee

Лагідний Детокс | Joko Blend

Лагідний Детокс | Joko Blend

Всім привіт! 💕

Потестувавши певний час повну лінійку Skin Detox Joko Blend, я вирішила розповісти про всі засоби, розділивши дописи на 2 частини: Очищення шкіри та Зволоження шкіри.

🌿Ця лінійка розрахована на комбіновану чи жирну шкіру, у мне саме влітку мій нормальний тип шкіри стає комбі, тому я з цікавістю пробувала всю серію.

Одразу можу запевнити, засоби добре працюють і разом, і окремо, тому в першій частині розповідаю саме про головний етап догляду за шкірою - очищення.

Бренд пропонує нам 3 засоби: міцелярна вода, гель для вмивання та тонік для обличчя.

Joko Blend Skin Detox Micellar Cleansing Water

🌿Пакування: всі засоби продаються в картонних коробках, де вказана вся інформація про продукт, що важливо: є наклейка - гарантія що ви вперше відкриваете цей засіб.

Флакон пластиковий зі зручним дозатором.

🌿Консистенція: рідка водичка

🌿Запах: запах у всіх очищуючих засобів однаковий, мені пахне зеленими тропічними фруктами, дуже легко та невагомо та травками. Аромат нереально приємний, хотілось би і гель для душу з таким запахом.

🌿Ефект: міцелярна вода це перший етап очищення, нею ми змиваємо макіяж чи залишки макіяжу, обов'язково після міцелярки треба використовувати гуль чи пінку для вмивання.

Водичка не пече очі, гарно змиває макіяж без зайвого тертя.

Якісно змиває і стійкі тональні основи, і блиски насичені блискітками, і гелеві олівці. Не залишає липкості.

На фото я нанесла: стійкий тональний крем, стійкі рідкі тіні, яскрава суперпігментована рідка помада, блиск для губ.

Перший раз провела, залишились залишки макіяжу, після другого разу - чиста шкіра.

💚

Aqua (Water), PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Sorbitol, Pentylene Glycol, Glycerin, Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Panthenol, Parfum (Fragrance), Citric Acid,

Joko Blend Skin Detox Cleansing Gel

🌿Пакування: Коробочка та пластиковий флакон з дозатором, при нажиманні флакон видає нормальну та достатню порцію засобу

🌿Консистенція: гель середньої густоти

🌿Запах: описала вище, але повторюсь, приємний , свіжий, з фруктовою ноткою.

🌿Ефект: гель піниться в міру, але цього достатньо для ретельного очищення шкіри.

При цьому він дуже делікатний, не стягує шкіру, не провокує сухості, не подразнює навіть начутливішу комбі шкіру.

Я давно шукала такий ніжний очищуючий засіб, який не буде давати жодного нятяку на сухість.

Після вмивання цим гелем шкіра очищена , свіжа та готова до нанесення тоніку.

Що ще радує, що після гулю сальні залози працють нормально, тобто немає ефекту "супер очищення, а потім жирне обличчя".

Гель для вмивання має чудовий склад, тому хто шукає саме такий засіб - рекомендую.

💚

Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Cocoyl Isethionate, Coco-Glucoside, Sorbitol, Glycerin, Sodium Сhloride, Niacinamide, Polyquaternium-7, Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract, Zinc PCA, Allantoin, Panthenol, Parfum (Fragrance), Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI

Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic

🌿Пакування: картонна коробочка та пластиковий флакон

🌿Консистенція: рідкий засіб

🌿Запах: як у всієї серіїї - дуже приємний та свіжий

🌿Ефект: тонік є завершальним етапом очищення шкіри обличчя та потрібен для додаткової тонізації, очищення, зволоження шкіри.

Тут є спирт в складі, я взагалі влітку завжди маю в запасі 1-3 спиртових тоніку, моя шкіра гарно реагує на цей компонент, але якщо ви маєте упередження щодо спирту, то тут думаю можна не переживати , бо формула цього тоніку нереально ніжна.

Ви просто не повірите, який він делікатний , поки самі не спробуєте 🤭

Тонік чудово зволожує шкіру, після нього не залишається відчуття липкості чи поколювання.

Ще його чудова функція - він прям освіжає шкіру, вона така сяюча, в міру зволожена, просто дуже приємні відчуття.

Зараз спекотна погода, цей тонік чудово працює і навіть якщо не нанести зверху крем чи сироватку якийсь час, шкіра залишається зволоженою, а додатковий жир на шкірі не з'являється, тобто він очищає , але не пересушує.

Мій тип шкіри нормальний, але влітку завжди комбі шкіра, яка потребує додаткового очищення пор, зволоження,  та ця серія підійшла просто ідеально.

Я задоволена і моя шкіра також. 💕

💚

Aqua (Water), Alcohol Denat., Sorbitol, Pentylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Niacinamide, Glycerin, Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Panthenol, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Sodium Benzoate, CI 42090, CI 19140, Hexyl Cinnamal, Linalool.

💚

В наступному дописі про цю лінійку я розповім про сироватку та крем для шкіри , які легкі, делікатні та неймовірно приємні навіть в спекотну погоду 🤩